Wsparcie

Open search

Gear s3 frontier, prędkość(tempo) biegu

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Cześć, 

Czy ktoś ma podobny problem lub może wie co może być przyczyną?. A mianowicie, w trakcie biegania zegarek pokazuje mega zanizona prędkość biegu. Na całym dystansie mega zaniza aktualna prędkość, a po bieganiu jak sobie przelicz dystans i czas, średnie tempo wychodzi dobre. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

Jest to mega irytujące gdy nie wiesz jakim aktualnym tempem biegniesz... 

Pozdro. 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@Buli3, Na zegarku:

Samsung Health --> Ćwiczenie --> ROZ.TRENING --> wybierasz dyscyplinę (np. Kolarstwo) --> Lokalizac. --> ustaw na Duża dokładność.

Screen_20190512_182338.png

Apprentice

@kamil40013 

Cześć, w końcu udało mi się przetestować zmianę ustawień lokalizacji. Wszystko działa jak powinno. Super, dzięki wielkie za pomoc. 

Pozdrawiam. 

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@Buli3, Czy lokalizację masz ustawioną na "Duża dokładność" ?

Apprentice
Kamil40013 Tzn? Bo w ustawieniach lokalizacji widzę tylko możliwość wyboru, GPS, GPS i sieci bezprzewodowe.
Big Cheese

@Buli3, Na zegarku:

Samsung Health --> Ćwiczenie --> ROZ.TRENING --> wybierasz dyscyplinę (np. Kolarstwo) --> Lokalizac. --> ustaw na Duża dokładność.

Screen_20190512_182338.png

Apprentice
O kurde, nie wiedziałem o takiej opcji. Fakt, było zaznaczone na szczelność baterii. Niestety czy to coś poprawi to będę mógł sprawdzić dopiero po 10 czerwca. Jak już sprawdzę to na pewno dam znać co i jak.
Apprentice

@kamil40013 

Cześć, w końcu udało mi się przetestować zmianę ustawień lokalizacji. Wszystko działa jak powinno. Super, dzięki wielkie za pomoc. 

Pozdrawiam. 

Autorzy z największą liczbą like