Wsparcie

Open search

Gear s3 frontier nie slysze rozmowcy

ROZWIĄZANE
Apprentice

Hej, moj problem polega na tym ze gear s3 front. nie laczy sie z zestawem sluchawkowym bluetooth oraz po pierwszej probie polaczenia zegarka ze sluchawka nie moge wykonac polaczenia telefonicznego z "reki" (nic nie slychac, ani sygnalu polaczenia, ani tez rozmowcy gdy odbierze lub ja to zrobie).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Problem z dzwiekiem rozwiazany. Ustawienia > Dostepnosc > Sluch > Wylacz wszystkie dzwieki <<< ODZNACZYC!

Nalezy dodac, ze korzystam tylko z wibracji zegarka. 

Duze prawdopodobienstwo mojego bledu i niedopatrzenia za co przepraszam.

Dalej pozostaje kwestia lacznosci zegarka z zestawem sluchawkowym bluetooth. Pracuje jako kierowca-dostawca i gdy jade sam nie ma problemu moge rozmawiac przez zegarek w trybie glosnomowiacym, ale przy klientach czy wspolpracownikach juz nie bardzo.

Czy gear s3 Frontier obsluguje zestawy sluchawkowe z mikrofonem? Ponoc da sie podlaczyc zwyklymi sluchawkami bluetooth (nie sprawdzalem tego).

5 ODPOW. 5
Voyager

Czołem Serkop. Powiedz mi z jakim telefonem połączony jest zegarek, jaki jest model słuchawki i czy aplikacja Gear Manager jest zaktualizowana do najnowszej wersji oraz czy zegarek posiada najnowszy dostępny update i słuchawka działa bez problemu z innymi urządzeniami.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Witam, zegarek polaczony jest z telefonem Lg g3, sluchawka bluetooth to Jabra easycall, dziala bez problemu z moim jak i innymi telefonami. Jakis czas temu zegarek zaktualizowal chyba wszystko co bylo mozliwe (8 aktualizacji), aplikacja Gear Manager jest aktualna. Dodam ze, przywrocenie ustawien fabrycznych nic nowego nie wnioslo. Pozdrawiam

Apprentice

Problem z dzwiekiem rozwiazany. Ustawienia > Dostepnosc > Sluch > Wylacz wszystkie dzwieki <<< ODZNACZYC!

Nalezy dodac, ze korzystam tylko z wibracji zegarka. 

Duze prawdopodobienstwo mojego bledu i niedopatrzenia za co przepraszam.

Dalej pozostaje kwestia lacznosci zegarka z zestawem sluchawkowym bluetooth. Pracuje jako kierowca-dostawca i gdy jade sam nie ma problemu moge rozmawiac przez zegarek w trybie glosnomowiacym, ale przy klientach czy wspolpracownikach juz nie bardzo.

Czy gear s3 Frontier obsluguje zestawy sluchawkowe z mikrofonem? Ponoc da sie podlaczyc zwyklymi sluchawkami bluetooth (nie sprawdzalem tego).

First Poster

Witam, czy udało się Panu rozwiązać ten problem, jeśli tak to w jaki sposób.U mnie telefon to Xperia XZ , słuchawka bluetooth tob Sony MBH20. Mogę rozmawiać przez zegarek ale w słuchawce nic nie słychać. Odtwarzacz muzyki działa na słuchawce więc zegarek łączy się ze słuchawką ale rozmawiać przez nią się nie da. Pzdr

Superuser II
Superuser II
Zegarek sam jest po części słuchawką do rozmów, co zapewne skutkuje, że nie działa jako "przekażnik" do kolejnej słuchawki.
W przypadku łączenia go ze słuchawkami BT, zegarek działa jako odtwarzacz multimedialny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like