Wsparcie

Open search

Gear s3 frontier & Huawei /Honor

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Mam zamiar kupić smartwatch samsung gear s3 frontier. Czy ktoś ma, używa w zestawie z Huawei/Honor? ( mój to Honor 7x) Chodzi mi czy działają wszystkie funkcje a przede wszystkim odbieranie rozmów? Dzięki. Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Hej @Pavio, postaram Ci się podpowiedzieć, ale też nie w 100%, bo mam GW46mm + P20P. Bez aplikacji zewnętrznej można odbierać połączenia, sprawdzać ich historię, dzwonić, sprawdzać sms przychodzące i pisać nowe. Nie znalazłam nigdzie jednak opcji sprawdzenia historii sms. Wszystkie powiadomienia z aplikacji można sprawdzać i odczytywać bez problemu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
5 ODPOW. 5
Legend

@Pavio Mogłeś, nie zakładać nowego tematu a znałbyś, odpowiedz. Huawei

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Pavio,

Jest kilka ograniczeń, o których musisz wiedzieć:
1. Brak aplikacji "E-mail" i "Wiadomości" - będziesz otrzymywał powiadomienia, natomiast nie uda się przejrzeć skrzynki. Można to "obejść" instalując na telefonie akcesoryjne aplikacje, które zastąpią wbudowane.

2. Brak aplikacji "Telefon" - podobnie jak przy SMS. Otrzymasz powiadomienie, natomiast nie zajrzysz do listy ostatnich połączeń i nie wybierzesz kontaktu / numeru telefonu.

Więcej z pewnością podpowie Ci @EwaK  - używa Gear S3 z telefonem innym niż Samsung. Zajrzyj tutaj jutro!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Dziękuję bardzo. Głównie chodzi mi czy odbiorę rozmowę i porozmawiam i czy odczytam sms. 

Expert

Hej @Pavio, postaram Ci się podpowiedzieć, ale też nie w 100%, bo mam GW46mm + P20P. Bez aplikacji zewnętrznej można odbierać połączenia, sprawdzać ich historię, dzwonić, sprawdzać sms przychodzące i pisać nowe. Nie znalazłam nigdzie jednak opcji sprawdzenia historii sms. Wszystkie powiadomienia z aplikacji można sprawdzać i odczytywać bez problemu.

First Poster
Dziękuję. Więc chyba go wezmę. Pozdrawiam
Autorzy z największą liczbą like