Wsparcie

Open search

Gear fit 2 nie monitoruje snu.

ROZWIĄZANE
Explorer

Siemka, mam problem bo opaska tak jakby rozłącza i nie monitoruje wgl snu. W raporcie mam ciagle "nie na nadgarstku" a snu prawie w ogóle noe pokazuje. Reszta działa. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

Syn zrobił reset i wszystko jest ok. Dzięki. 

7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II
Możesz rozwinąć frazę "tak jakby rozłącza"?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Opaska należy do syna. Ma Iphona 7. Objawia się to w ten sposób że cały czas ją nosząc, czasami nie wykrywa mu aktywności:np.w raporcie 24-godz. pojawia się opcja "nie na nadgarstku"(pomimo założonej opaski) albo rejestruje kawałek snu (30min.)a potem pjawia się "nie na nadgarstku). Ma zamontowaną app S-Health. Opaski używa od czterech dni. Ja mam taką samą +Samsung A5 2017 i wszystko jest ok. 

Superuser II
Superuser II
Te komunikaty to w aplikacji SH na iphonie się pojawiają?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Syn mówi że na opasce. Jest we Wrocławiu. Dzisiej do niego jadę to sprawdzę i napiszę jak to wygląda z mojej strony.

Explorer

Ogolnie aplikacja SH na iphonie nie wykrywa mojej opaski gear (w momencie gdy daje "skanuj aby znalezc akcesoria") dopiero gdy klikne "zarejestruj" przekierowuje mnie do aplikacji GF, gdzie sa tylko podstawowe funkcje opaski. 

Superuser II
Superuser II
Bo ogólnie nie ma pełnej funkcjonalności urządzeń Gear z modelami słuchawek innych producentów. I stąd pewne niedogodności. Mimo wszystko spróbowałbym wyczyszczenia danych i ponownego parowania urządzeń.

Explorer

Syn zrobił reset i wszystko jest ok. Dzięki. 

Autorzy z największą liczbą like