Wsparcie

Open search

Gear fit 2 ćwiczenia

First Poster

Cześć,

jestem nowym użytkownikiem GearFit2 i zauważyłem, że opaska ma mniej ćwiczeń do wyboru niżeli jest to w aplikacji SamsungHealth na telefonie. 

1. Czy można do opaski dograć nowe, dodatkowe ćwiczenia np. te które są w SamsungHealth na telefonie

Dodatkowo po zakończeniu ćwiczenia np. Brzuszki, po ówczesnym rozpoczęciu ich na opasce do aplikacji inportują się dane w innym "kafelu" Brzuszki niż jest on w telefonie. W konsekwencji na telefonie są dwa różne kafelki Brzuszki możliwe do wybrania i rozpoczęcia ćwiczeń, co za tym idzie są dwa różne miejsca w których widać historię wykonywanego ćwiczenia.

2. Czy jest na to skosób by dane i historia o wykonywanych ćwiczeniach z opaski i telefonu były w jednum kafelu? 

I trzecia sprawa, ale ta już dotyczy bardziej samej aplikacji na telefon. Na opasce dostępne jest ćwiczenie Inny Trening, możliwe do wyboru gdy się wykonuje ćwiczenia inne niż zdefiniowane w opasce. Do aplikacji SamsungHealth na telefonie również importowane są dane pod kafelkiem Inny Trening.

3. Czy po imporcie danych na telefon w SamsungHealth możliwa jest zmiana Inny Trening na ćwiczenie faktycznie wykonywane ?

Superuser II
Superuser II
Pierwsze co warto sprawdzić to czy nie jest dostępna nowsza wersja softu dla FITa.
W razie potrzeby zaktualuzować i sprawdzić funkcjonalność.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Tak, oprogramowanie zarówno zegarka jak i obu aplikacji jest aktualne. 

Superuser II
Superuser II
A jakiej aplikacji używasz do samej obsługi FITa i nie chodzi mi tu o S Health.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Samsung Gear dla Androida wer. 2.2.20.17113061

Superuser II
Superuser II
A dla tego modelu nie powinna to być przypadkiem aplikacja Gear Fit Manger http://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.wms

Autorzy z największą liczbą like