Wsparcie

Open search

Gear fit 2 ćwiczenia

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Witam, posiadam zegarek jak w tytule. Z tego co zaobserwowałem i jest to trochę uciążliwe że w aplikacji ćwiczenia po wybraniu trybu aktywności i ustawieniu opcji Przew. w odst. czasu np. 5 min lub 1 km (w zależności od ćwiczeń) po tym czasie lub dystansie aplikacja wskakuje w tło i po wzbudzeniu zegarka wraca do tarczy. Żeby wrócić do ćwiczeń należy wyciągnąć z paska z góry. Chwile jest dobrze i potem apk jest ciagle wrzucana w tło. Podczas ćwiczenia jest to trochę niebezpieczne np. podczas jazdy na rowerze trzeba grzebać w zegarku żeby wyświetlić parametry treningu. Soft najnowszy. Czy ktoś ma podobny problem? Czy to może usterka ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji przez  Galaxy Apps miałem ten sam problem.

15 ODPOW. 15
Pathfinder
"standardowe" pytanie: próbowałeś przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych??

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
First Poster

grodziak93 napisali:
"standardowe" pytanie: próbowałeś przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych??

Dołączam się do problemu. Od jakiegoś czasu również u mnie zamiast okazać statystyki z zadanego dystansu/czasu jak to robił zegarek wcześniej., wyskakuje albo do menu "ćwiczeń" albo do zegarka.

robilem reset, przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomaga

Explorer
Tak robiłem reset. Próbowałem z różnymi ustawieniami. Raczej coś z softem bo po przebytych czasie lub dystansie zegarek powinien sygnalizowac progres treningu a zamiast tego zrobić to wywala się w tło.
Explorer

zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji przez  Galaxy Apps miałem ten sam problem.

First Poster

slodzinm1 napisali:

Mam zaktualizowany i nie dział. Właśnie ma wrażenie ze po aktualizacji się zepsulo

Explorer

U mnie po aktualizacji apk zegarka w Galaxy Apps rozwiązało problem. Pzdr. 

First Poster

Johnbo napisali:

U mnie po aktualizacji apk zegarka w Galaxy Apps rozwiązało problem. Pzdr. 

A możesz napisać co dokładnie zaktualizować ? Mówisz o apk zegarka chodzi Ci o najnowsza wersje oprogramowania zegarka czy jakoś da się zaktualizować apc ćwiczeń ? 

Explorer

Soft zegarka mam najnowszy. Chodzi o aplikacje w zegarku. Bo np. po resecje do ust. fabrycznych przywraca również aplikacje do domyślnych wersji w sofcie. Dopiero po połączeniu z telefonem można aktualizować aplikacje zegarka. W Galaxy apps w zakładce gear aktualizowalem Health Apps.

First Poster

Johnbo napisali:

Soft zegarka mam najnowszy. Chodzi o aplikacje w zegarku. Bo np. po resecje do ust. fabrycznych przywraca również aplikacje do domyślnych wersji w sofcie. Dopiero po połączeniu z telefonem można aktualizować aplikacje zegarka. W Galaxy apps w zakładce gear aktualizowalem Health Apps.

Teraz już wiem w czym problem - mam telefon iPhona i w aplikacji Gear nie da się uaktualnić aplikacji systemowych... 

Autorzy z największą liczbą like