Wsparcie

Open search

Gear Sport3 problem z podłaczeniem słuchawek

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam

Dzisiaj zakupiłem zegarek Gear S3 i mam problem z podłaczeniem słuchawek prze bluetooth, kompletnie ich nie widzi :|

Słuchawki to SONY MDR-XB80BS, ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić czy nic nie da się zrobić?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
DamianK Moderator
Moderator

Witaj @Kamyk111

Rozumiem, że słuchawki próbowałeś parować z ustawień zegarka. 

A jak sytuacja wygląda, gdy chcesz sparować je z telefonem?

Jeżeli słuchawki da się zresetować, zrób to w pierwszej kolejności. Jeśli nie, usuń powiązanie ze słuchawkami w urządzeniu, z którym wcześniej były sparowane i jeszcze raz wprowadź w tryb parowania sprawdzając, czy pojawią się na liście.

W ostateczności może być to kwestia braku kompatybilności. Wtedy faktycznie nic nie poradzimy. Niestety nie ma pewności co do tego, czy urządzenie innego producenta będzie wspierane przez zegarek. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
2 ODPOW. 2
DamianK Moderator
Moderator

Witaj @Kamyk111

Rozumiem, że słuchawki próbowałeś parować z ustawień zegarka. 

A jak sytuacja wygląda, gdy chcesz sparować je z telefonem?

Jeżeli słuchawki da się zresetować, zrób to w pierwszej kolejności. Jeśli nie, usuń powiązanie ze słuchawkami w urządzeniu, z którym wcześniej były sparowane i jeszcze raz wprowadź w tryb parowania sprawdzając, czy pojawią się na liście.

W ostateczności może być to kwestia braku kompatybilności. Wtedy faktycznie nic nie poradzimy. Niestety nie ma pewności co do tego, czy urządzenie innego producenta będzie wspierane przez zegarek. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice
Korzystałem z nich na iPhonie i było ok
Przeczytałem na stronie SONY, że przy podłączaniu słuchawek do kolejnych urządzeń muszę przytrzymać przycisk POWER przez 7 sekund, tak zrobiłem i działa
Pozdrawiam
Autorzy z największą liczbą like