Wsparcie

Open search

Gear SM-R760 - błąd aktualizacji FW

First Poster

Wersja Tizen: 3.0.0.1

Werjsa oprogramowania: R760XXU2CQL1

Witam.
Podczas próby aktualizacji z aplikacji Galaxy Wearable pojawia się błąd "aktualizacja oprogramowania zegarka błąd rejestracji"

Wszelkie formy reinstalacji aplikacji, czyszczenia pamięci, factory reset na zegarku - zawiodły. Potrzebuję pomocy, jak zmusić zegrarek bez wizyty w serwisie do aktualizacji. 

Pozdrawiam
Bartek

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@Hugster, Z jakim telefonem jest sprawany zegarek ? Spróbuj zaktualizować zegarek używając danych komórkowych w telefonie zamiast Wi-Fi.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Huawei mate 20 pro

Próbowałem też na danych komórkowych, bez zmian. 

Superuser II
Superuser II

@Hugster jeżeli reinstalacje nie pomogły, a aplikacje mają nadane pełne uprawnienia w telefonie (bo z tym w Huaweiach różnie bywa), to bez pomocy serwisu lub osoby potrafiącej to zrobić się nie obejdzie.

Powiem, że w przypadku tej marki telefonów, od zawsze były problemy we współpracy z zegarkami Samsunga, również z aktualizacjami.

Możesz spróbować spraować zegarek z telefonem Samsung. Po aktualizacji sparuj ponownie ze swoim. Zegarek się zresetuje, ale najnowsza wersjia Tizena zostanie. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like