Wsparcie

Open search

Gear S3 nie informuje o połączeniu

DamianK Moderator
Moderator

@Suchy666

Dostępnosć funkcji (również powiadomień) może się różnić w zależności od sparowanego z zegarkiem urządzenia. Firma Samsung nie gwarantuje pełnej funkcjonalności na urządzeniach innych producentów, w związku z tym po sparowaniu z telefonem Huawei, taka sytuacja jest możliwa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

Kurcze wszystko inne działa, powiadomienie z messengera, można wybierać połączenia a nie wyświetla się info o połączeniu?

DamianK Moderator
Moderator

Owszem, może tak być. Nie ma określonej reguły, które funkcje będą dostępne, wiele zależy od kompatybilności pomiędzy systemami.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

To nie jest problem globalny. U mnie Samsung Gear S3 Frontier dogaduje się z Huawei P9 Lite i poprawnie pokazuje przychodzące połączenia, jest możliwość odebrania połączenia przychodzącego na zegarku i rozmawiania "przez zegarek".

DamianK Moderator
Moderator

Czyli potwierdza się, że nie ma tutaj reguły i ma prawo to działać

Autorzy z największą liczbą like