Wsparcie

Open search

Gear S3 błąd po aktualizacji

ROZWIĄZANE
Apprentice

Hej, wczoraj wieczorem (15.04.18) zrobiłem aktualizację Gear S3 sport, aktualna wersja to Tizen 3.0.0.2. Niestety na tarczy w miejscu pogody oraz wsc./zach słońca zamiast danych jest "Brak informacji". 

Zegarek restartowalem, resetowalem ustawienia, aplikacje pogody włączyłem i wyłączyłem. Pogoda aktualizuje się bez problemu ale na tarczy danych nie wyświetla.

15237800732103596982962454474074.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Szewcu dzieki za info, rzeczywiście problem zniknął po aktualizacji co w szary poniedziałek poprawiło mi wyjątkowo nastrój  

Pozdrawiam i temat zamykam  15238749758285346471667794873639.jpg

12 ODPOW. 12
Superuser II
Superuser II
Obawiam się, ze to bug tej aktualizacji. Mam to samo i na chwilę obecną nic nie pomaga. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Kombinowalem też z cofnięciem do poprzedniej wersji resetujac ustawienia ale chyba nadinterpretowalem ta opcję. 

Jak często pojawiają się poprawione wersje do kolejnej aktualizacji?

Ps. Chyba że ktoś ma jakiś złoty środek na ten *****up 

Superuser II
Superuser II
@WhiteN Dzisiaj pojawiła się aktualizacja pogody i na Gear S3 problem zniknął. Tarcza wczytuje już poprawnie wszystkie informacje. Sprawdź.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Szewcu dzieki za info, rzeczywiście problem zniknął po aktualizacji co w szary poniedziałek poprawiło mi wyjątkowo nastrój  

Pozdrawiam i temat zamykam  15238749758285346471667794873639.jpg

First Poster

Witam dziś po aktualizacji o najnowszej wersji zegarka  Gear S3 Frontier i po aktualizacji pogody Wether przestała działać apka pogody.  Na zegarku wyskakuje info- nie mozna załadować danych.

Próbowałem odinstalować tą apka ale nie mozna. Proszę o pomoc

Superuser II
Superuser II

@arturlob sprawdź za pośrednictwem aplikacji Galaxy Wearable, czy nie masz aktualizacji aplikacji pogodowej.

To najczęściej aktualizowana aplikacja przy aktualizacjach systemu. 

Explorer

Witam niestety problem występuje w dalszym ciągu.... nie działała mi pogoda w gear s3 zrobiłem jak (Szewcu) pisał aktualizowalem aplikacje pogoda przez Galaxy Wearable, reset Gear s3 i dalej brak info o pogodzie...  jakies pomysły?20190203_160329.jpg

Legend

@r0m4n32 A jaką masz wersje Tizen ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Tizen 3.0.0.2
Autorzy z największą liczbą like