Wsparcie

Open search

Gear S3 + Galaxy S8 - problem z synchronizacją treningów ENDOMONDO premium

First Poster

Witam

Od kilku dni mam taki problem, że po zakończeniu treningu w endomondo na zegarku otrzymuje komunikat, że trening zapisano i z powodzeniem zsynchronizowano. Problem w tym, że tak się nie dzieje. Wchodząć w aplikację na tel nie ma tego treningu. Wchodząć w moje treningi w endomono na zegarku także ich nie ma. Dotychczas wszytko działało i trochę się poirytowałem bo straciłem bardzo dla Mnie ważny trening. Dodam tylko, że wersja aplikacji to:

W zegarku: 1.2.4

W tel: 18.6.2

Zaktualizowałem także zegarek do najnowszego softu tj. 3.0.0.2

Zauważyłem także, że po wejściu w zakładkę "Skrzynka" w Endomondo na tel. mam tylko pustą karte, a zawsze trafiały tam m.in. treningi z zegarka.

Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązniu tego problemu ? Jakby przy tym udało się odzyskać utracone treningi to byłbym wniebowzięty

Pozdrawiam

marcin 614

3 ODPOW. 3
DamianK Moderator
Moderator

@marcin614

A czy próbowałeś kontaktować się ze wsparciem twórców aplikacji Endomondo w tej sprawie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

Nie kontaktowałem. Reinstalowałem endomondo w zegarku i wszystko wróciło do normy. Niestety kilka treningów dziwnym trafem wyparowało.

Pozdrawiam

marcin614

Superuser II
Superuser II

Po zapoznaniu się z kilkoma tematami/wpisami na forum wiadomym jest, że od któreś aktualizacji endomondo, pojawiły się problemy z funkcjonalnością taj apki na zegarkach Samsung. Warto zatem  cisnąć twórcę aplikacji o sprawdzenie problemów z funkcjonalnością.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like