Wsparcie

Open search

Gear 4 - kiedy?

ROZWIĄZANE
Pathfinder

Cześć, czy macie informacje kiedy planowana jest premiera Geara S4? Mam S2, trójka jesy całkiem fajna ale oczekuję czegoś znacznie lepszego.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Hej @kozbus

Na razie nie pojawiły się żadne zapowiedzi co do Gear S4.Warto obserwować wydania biura prasowego stronie  www.samsungmedia.pl i w mediach związanych z  telefonami komórkowymi, oraz profile Samsunga na portalach społecznościowych takich  jak Facebook czy Twitter. Informacje na temat tego typu sprzętu są tam na bieżąco publikowane.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
2 ODPOW. 2
Highlighted
Pathfinder
raczej oficjalnej informacji na ten temat tutaj nie uzyskasz ale obstawiałbym tak jak S3 okolice października/listopada

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Voyager

Hej @kozbus

Na razie nie pojawiły się żadne zapowiedzi co do Gear S4.Warto obserwować wydania biura prasowego stronie  www.samsungmedia.pl i w mediach związanych z  telefonami komórkowymi, oraz profile Samsunga na portalach społecznościowych takich  jak Facebook czy Twitter. Informacje na temat tego typu sprzętu są tam na bieżąco publikowane.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like