Wsparcie

Open search

Galaxy watch wygaszanie ekranu

First Poster

Cześć. Mam problem. Od wczoraj mam galaxy watch 46mm i mimo że jest włączona opcja "zegarek zawsze włączony" to on i tak gaśnie. Nie wiem czy coś oprócz tego mam jeszcze wyłączyć lub włączyć czy może jest on jakiś wadliwy. 

9 ODPOW. 9
Hotshot

@bockla  Po włączeniu tej funkcji zegarek nie powinien się  wygaszać, może ewentualnie lekko ściemnić się ekran.

First Poster

Najpierw po upływie 15 sekund się sciemnia (bo tak ustawione) a później po jakimś czasie całkiem gaśnie lub np po zakryciu ręką, tak jakby jakiś czujnik albo coś go wygaszało. 

Hotshot

@bockla  Próbowałeś ponownie uruchamiać zegarek? 

First Poster

Tak. I na chwilę się poprawiło tzn dopóki zegarek był nieruszany to się nie wygasil a już po zakryciu rękawem wróciło. Przez to się zastanawiam czy nie ma jakiegoś czujnika który w ciemności go wygasza. I sorki za zaakceptowanie rozwiązania a nie wiem jak to cofnąć 

Big Cheese

@bockla, Funkcja "Zegarek zawsze włączony" działa tylko wtedy gdy zegarek jest założony na ręce. Upewnij się, że nie masz włączonych takich funkcji jak "Tryb oszczędzania energii", "Tryb kinowy", "Tryb dobranoc", "Blok. przed wodą", ponieważ wyłączają one funkcję Always On Display.

First Poster

Zegarek wygasza się jak jest na ręce, a wszystkie te tryby są wyłączone. Zrobione ustawienia fabryczne ale też się już wyłączył więc nic nie dało. Spróbuję jeszcze reset zrobić. 

Big Cheese

@bockla, A czy funkcja pomiaru tętna działa bez problemu ?

@bockla  napisał(a):

Spróbuję jeszcze reset zrobić. 

Reset przeprowadzasz tym sposobem ?

Zegarek Gear S3 - jak wykonać Hard Reset.

First Poster
Tak chce zrobić tym sposobem chyba że jest jakiś inny sposób. A pomiar tętna działa raczej dobrze
Highlighted
Hotshot

Cześć @bockla,

Sposób przedstawiony na filmiku jest najskuteczniejszy.

Daj znać, czy po resecie wszystkie funkcje w zegarku działają poprawnie.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED