Wsparcie

Open search

Galaxy watch active - problem z dystansem

ROZWIĄZANE
Apprentice

Problem z gsp?  - po ostatniej aktualizacji oprogramowania przestał mi dzisiaj dystans na zegarku. Odpalam bieganie z zegarka (lub enodmondo-obie testowałam w terenie) zaczyna odliczać czas i dystans, ale jak tylko opuszczę rękę, zegarek sie wygasza, zaczyna biec, następnie podnoszę rękę żeby zobaczyc km - a dystans się zatrzymal po uprzednim opuszczeniu ręki (po wygaszeniu zegarka np 0,02km) i do końca biegu go już nie pokazuje. Po zakończeniu biegu dystansu nie ma w podsumowaniu. Czas leci dalej, tylko km nie pokazuje. Zawiesza się. 

Robiłam już reset, przeinstalowałem endomondo i nic, dalej nie pokazuje dystansu. Jak biegnę to mam włączone usługi lokalizacji, przed uaktualnieniem wszytsko działało bez zarzutu. 

Proszę o pomoc 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Dziękuje bardzo za pomoc, jutro przetestuje i dam znać  

8 ODPOW. 8
Superuser I
Superuser I

@Madlen_a, Sprawdź ustawienia lokalizacji na zegarku zgodnie z opisem w tej wiadomości. Czy problem z dystansem występuje także, gdy zegarek nie jest połączony z telefonem ?

Apprentice

To rozwiązanie znalazłam już wcześniej, zastosowałam ustawienia lokalizacji jak w przeslanym poście i byłam dzisiaj przetestować. Problem dalej występuje. Biegam z samym zegarkiem, bez telefonu. Po powrocie z treningu robiłam synchronizację zegarku z tel (przed ostatnia aktualizacja oprogramowania). 

Superuser I
Superuser I
Apprentice

Dziękuje - tak, to tez zrobiłam (problem mam od tygodnia) Zresetowalam, przeinstalowałem aplikacje na telefonie.  

Przed resetem w ogóle dystans nie odpalał, po resecie dystans jakby zaczynał „lecieć”, ale po wygaszeniu zegarka (jak opuszczę rękę i biegnę) zacina się. 

Apprentice
Czy może spróbować ponownie? Moze po drugiej próbie zaskoczy?
Apprentice

dziękuje za szybkie odpowiedzi 

Superuser I
Superuser I

@Madlen_a, Po przywróceniu ustawień fabrycznych upewnij się też że wszystkie aplikacji na zegarku są aktualne.

Galaxy Wearable --> Galaxy Store --> 3 kropki --> Moja strona --> Aktualizacje --> Zegarek

Apprentice

Dziękuje bardzo za pomoc, jutro przetestuje i dam znać  

Autorzy z największą liczbą like