Wsparcie

Open search

Galaxy Watch active - integracja z Endomondo

Navigator

Cześć @MisiaczekM,

Wykonaj reset zgodnie z instrukcją z postu Radka: klik.

Sprawdź jeden dzień bez dodatkowych aplikacji czy będzie działo się to samo. 

Następnie krok po kroku zmiany, czyli: tarcza, odczekać, aplikacja 1, odczekać itd. 

Wykluczymy tym czynniki zewnętrzne.  

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Explorer

Tak też zrobiłem. Zostało tylko endomodo. Mogło też zwaryjować gdy z gotowej trasy biegowej zmieniłem na marsze w aplikacji w telefonie. Ale tego nie chce mi się już sprawdzać. Choć przyznam, że to jedyne co wkłada trasę do endomodo. Jednak strasznie drenażowało baterię - 59%. Mimo, że użyłem tylko raz na 1godzinny marsz.

Explorer

Cześć @MisiaczekM,

Jeżeli zegarek nadal nie działa prawidłowo, to sugeruję wysłanie raportu o błędach przez aplikację Galaxy Wearable. Pozwoli to na dokładną weryfikację, uwzględniając logi systemowe, przez Zespół Rozwoju Oprogramowania.

Raport wyślesz, postępując zgodnie z instrukcją: aplikacja Galaxy Wearable > Trzy poziome kreski w lewym górnym logu > Kontakt z nami > Raporty o błędach.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer
Boję się go instalować ponownie... szkoda mi zmarnowanego dnia. Próbuję się przestawić z Google fit i fatsecret (tam liczy opaska) na Samsung Health
Explorer
Zainstalowałem... muszę zwrócić honor dla endomodo... to udostępnienie lokalizacji wszystkiemu co było możliwe w ustawieniach mieszało...
Autorzy z największą liczbą like