Wsparcie

Open search

Galaxy Watch + S9+ brak powiadomień z app

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Ktoś wie dlaczego nie przychodza mi powiadomienia na zegarek ? Z połaczeniami np. z messenger whatsupp gmail itp. tez nie ma tylko te sieciowe czyli połaczenie i wiadomosci. Zadnych powiadomien z aplikacji. Dodam ze wszystko sparowanr połączone jak w instrukcji pisze. Robilem formaty itp. tez nie pomoglo. Na iphonie dziala idealnie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

Hej @MatBag,

Zweryfikowałem dla Ciebie sprawę powiadomień i sytuacja, którą opisujesz nie jest jednostkowa.

W przypadku aplikacji zewnętrznych takich jak Messanger, Skype, WhatsApp (i inne komunikatory) nie otrzymasz na zegarku powiadomienia o przychodzącym połączeniu, w związku z tym połączeń nie uda się odebrać lub przekierować na telefon. Natomiast bez problemu działają powiadomienia o nowych wiadomościach i o nieodebranych połączeniach.

Weryfikowałem na Galaxy Watch oraz Galaxy Active. Zegarki połączone z telefonami Samsung na systemie 8 i 9.

Sprawę z pewnością warto przekazać do Zespołu Rozwoju Oprogramowania poprzez aplikację Samsung Members.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

12 ODPOW. 12
Legend

@MatBag A po co zakładałeś nowy temat jak zadałeś tu pytanie ? Czy wchodziłeś w ustawienia i powiadomienia jak na zdjęciu ?

Screenshot_20190608-081537_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak. W uspionych nie.mam nic a w tej drugiej opcji mam powlaczane app.

First Poster
Teraz powiadomienia z apek typunwhatsupp i messenger sa ale nie ma polaczen z tych aplikacji. Gmail itp nie ma wogole.
First Poster

UWAGA bo galaxy watch SM-R815F czarny 42 mm nie wspołpracuje z galaxy s9+ w 100% brak przekierowywania polaczwn z apek.jak whatsapp czy messenger gdzie na iphone smiga bez problemu. Nie piszcie mi juz o ustawieniach bonwszystkie mozliwe opcje juz sprawdzilem. Resetow x razy intelefonu i zegarka. Bezskutecznie. Wiec lepiej iphone + galaxy watch

First Poster
Jednak sprawdzalem dwa zegarki swoj i zony na iphone obydwa dzialaja jak nalezy a na galaxy s9 plus obydwa wapolpracuja w 75%. Brak powiadomien ze wszystkich aplikacji.
First Poster
Ok. Ja mam problem z calkowitym polaczeniem sie zegarka z telrfonem poniewaz nie ma najwazniejszych funkcji jak powiadomienia z apek. Nie ma przekierowania polaczen z aplikacji na telefonie takich jak messenger czy whats upp dziala tylko to co na zdjeciu czyli do obslugi polaczen nic pozatym a w iphonie dziala bez zarzutow.
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @MatBag,
W celu sprecyzowania napisz proszę, czy:
1. Gdy ktoś dzwoni na Twoją kartę SIM w telefonie, otrzymujesz powiadomienie na zegarku?
2. Jeśli otrzymasz Wiadomość "SMS" w telefonie, otrzymujesz powiadomienie na zegarku?

Brak powiadomień na zegarku tyczy się tylko połączeń z aplikacji "Whats App", "Messanger"? Czy na zegarku otrzymujesz powiadomienia o wiadościach wysłanych do Ciebie przez te aplikacje?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED