Wsparcie

Open search

Galaxy Watch... Bateria

Highlighted
Hotshot

Cześć @mrosi,

Opisywane przez Ciebie komplikacje zdecydowanie nie powinny występować. Rozumiem, ze aktualnie odesłałeś zegarek ponownie do serwisu autoryzowanego. Bardzo ważne jest, aby jak najdokładniej opisać usterki. Wyślij mi w wiadomości prywatnej numer seryjny zegarka, skontaktuję się w Twojej sprawie i zadbam o bardzo dokładną weryfikację urządzenia.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

mam Watch 46mm połączony s S10e

u mnie po aktualizacji bateria trzyma max 8h, wcześniej 2 dni

reset trzykrotny nic nie pomógł

nie instalowałem żadnych dodatkowych aplikacji

tarcza standardowa

kiedy Samsung naprawi soft?

Superuser II
Superuser II

@walamander reset samego zegarka? Czy dodatkowo wykonane było odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji Wearable na telefonie? Czy po resecie przywracana była kopia na zegarku?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Tak, za każdym razem odinstalowełem Wear.

kopi zapasowej nie instalowałem bo nie zrobiłem wcześniej.

Dzisiaj włączyłem opcję tylko zegarek i po 2h spadek energii o 3%.

Czy jest możliwość wgrania softu pierwotnego bez aktualizacji?

Superuser II
Superuser II

@walamander z uwagi na ofcjalny charakter tej społeczności, na forum takiej odpowiedzi nie uzyskasz.

Serwis nie zrealizuje takiej usługi, ponieważ ma obowiązek wgrywania ostatniej, aktualnej wersji systemu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Witam

A kiedy jest spodziewana kolejną aktualizacja?

Superuser I
Superuser I

@walamander, niestety nikt nie posiada takiej wiedzy na forum. Samsung nie informuje o planowanych datach udostępnienia kolejnych aktualizacji. Trzeba cierpliwie czekać.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Miałam ten sam problem z baterią i zegarek pojechał do serwisu. Wymienili baterie, płytę główną i cześć obudowy. Teraz ładuje go raz na 3 dni. Ogólnie nie jestem zadowolona z zegarka wlasnie przez pracę baterii. Przed kupnem mogłam to lepiej sprawdzić.. Bateria w zegarku Huawei czy Sunnto trzyma do 14 dni. Nie wykorzystuje jakoś super zegarka, po prostu liczy on kroki, nie śpię w nim, powiadomienia, GPS oraz WiFi wyłączone, mam tarcze oryginalna, a zresztą jakie to ma znaczenie skoro jest funkcja zakupu tarczy to nie powinno to w ogóle wpływać na pracę zegarka. A może zanim ktoś kupi tarcze to powinien pojawiać się komunikat o spadku pracy baterii ? Czy jest opcja wymiany baterii w zegarku nawet za dopłatą na dużo lepsza, bardziej wytrzymała ? Chociaż do 7 dni.. 

Superuser I
Superuser I

@Enkelyi, tarcze ze sklepu pochodzą od niezależnych deweloperów i to od nich zależy optymalizacja działania pod kątem zużycia baterii. Podobnie jest z aplikacjami na telefony. Jedne zużywają więcej a drugie mniej baterii. Wszystko zależy od tego czy dana aplikacja korzysta z dodatkowych funkcji telefonu takich jak GPS, lokalizacja czy połączenie internetowe. Dokładnie tak samo jest z tarczami. Im bardziej skomplikowana tarcza z dodatkowymi funkcjami tym większe prawdopodobieństwo szybszego zużycia baterii. Odpowiadając na drugie pytanie to nie ma możliwości wymiany baterii na pojemniejszą.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

To może podsuncie taki pomysł PM Samsunga :-) myślę że ludzie będą bardziej zadowoleni i jeszcze na tym zrobicie 😁

Autorzy z największą liczbą like