Wsparcie

Open search

Galaxy J7 - kompatybilność z Gear Fit

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam

Czy ktoś wie co mogę zrobić żeby połączyć smartwatcha z Samsung j7.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Cześć  @Stefani-1

Tak jak napisał Szewcu72 Gear Fit nie będzie współpracował z Galaxy J7. Natomiast co do kompatybilności z telefonami Sony, niestety nie możemy jej zagwarantować.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II
Ale o jaki zegarek chodzi?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

O Samsung Gear Fit

Superuser II
Superuser II
No to przykro mi, ale J7 nie wspiera Gear Fit'a, wsparcie dopiero dla Fit 2.
Sprawdź: http://www.samsung.com/hk_en/gear-compatible-list/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
A czy Gear Fit mogę połączyć z innymi tel.np Sony
Superuser II
Superuser II
Obawiam się, że starsze modele nie mają wsparcia.

Expert

Cześć  @Stefani-1

Tak jak napisał Szewcu72 Gear Fit nie będzie współpracował z Galaxy J7. Natomiast co do kompatybilności z telefonami Sony, niestety nie możemy jej zagwarantować.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice
Dzięki za szybkie info
Autorzy z największą liczbą like