Wsparcie

Open search

Ciągły pomiar tętna

New Member

Witam,
Mam problemy z sercem i szukam zegarka, który będzie wykonywał ciągłego pomiaru tętna i będzie możliwość zobaczenia wykresu. Jakie zegarki taką funkcję posiadają i jakie są do tego aplikacje?

3 ODPOW. 3
Legend

@neros94  Takich urządzeń jest masa jak Smartwatch "Śledź swój stan zdrowia"

Dzięki Samsung Health możesz rozszerzyć funkcjonalność Galaxy Watch tak, by zegarek śledził i rejestrował Twój stan zdrowia jeszcze bardziej szczegółowo, w tym monitorował tętno i kalorie.

https://www.samsung.com/pl/wearables/galaxy-watch-r800/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@neros94, Każde z najnowszych urządzeń noszonych Samsunga posiada możliwość ciągłego pomiaru pulsu. Możesz potem przejrzeć te dane w formie wykresu w aplikacji Samsung Health. Jeżeli szukasz czegoś niedrogiego, to polecam rozejrzeć się za Galaxy Fit lub Gear Fit 2 Pro.

Legend

@neros94  Pamiętaj, że taki pomiar nie będzie wiarygodny  przez zegarek do tego celu używanym ciśnieniomierza

Co jakiś czas lekarz zleca Holter ciśnieniowy (ABPM)  do badania przez 24H. Po takim badaniu są dobierane odpowiednie leki.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like