Wsparcie

Open search

Brak aplikacji Wiadomości na Gear s3

First Poster

Witam  .. Jesli głębiej sie nad tym zastanowic to problem jest moralnie banalny , ewidentna nieuczciwość  marki Samsung w zakresie współdziałania systemu smartwatch'a  z pozostałymi producentami telefonów i mętne opisy wprowadzające w błąd potencjalnego kupującego  .  Kompletnie źle rozumiany marketing . Nikt kto znajdzie sie w takiej sytuacji nie pomyśli dobrze o marce Samsung . 

Spędziłem godzinę nad poszukiwaniem aplikacji HERE którą mam na telefonie Sony Xperia . Nie ma  .. ani wiadomości ani wspomnianej nawigacji .  Byłbym w stanie wybaczyć takie postępowanie gdybym miał możliwość dopłacenia za prawidlową współpracę tych aplikacji ale takiej możliwości również nie ma ... i JEDYNYM powodem tego stanu rzeczy jest w mojej ocenie polityka firmy Samsung .

Smartwatch S3 clasic rewelacyjny , na bogatym dość rynku zdecydowanie najlepsza pozycja ... ..wybaczcie kochani ale telefonu S nigdy w życiu nie kupię z prozaicznej przyczyny  ... ponieważ wygląda jak zajechana mydelniczka i zaden marketing na to nie pomoże , nawet jeśli będę musiał sięgnąć po telefon by odczytać wiadomość ... 

Apprentice

Problem jest tylko i wyłącznie z firmą Samsung. Poniekąd zmuszają do kupowania swoich telefonów choć wmawiają że nie trzeba. Miałem s8plus i niestety dyskwalifikuje go bateria. Jestem heavy userem i 4 godziny SOT jest dla mnie za mało.Teraz mam 12h i nie muszę doładowywać telefonu w ciągu dnia. Ale innych marek niestety mój Frontier nie lubi.

Superuser II
Superuser II
Trzeba poczekać do wydania poprawionej wersji Tizena 3, być może pojawią się stosowne poprawki, które umożliwią pełną współpracę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
First Poster
Mi pomogła aktualizacja do Tizena 3.0 i zainstalowanie aplikacji Textra SMS i ustawienie ją jaka domyślną,śmiga jak marzenie,pozdrawiam
New Member

Dla wszystkich mających problemy z SMS ami. Smartwatch Amazfit Pace nie ma

JEDNAK jeżeli wolicie Samsunga aplikacja Textra powinna rozwiązać problem. 

Pozdrawiam 

New Member
Textra
Apprentice

Trzeba zainstalować aplikację wiadomości od Google 

First Poster

Cześć.

Użytkuję Samsunaga GS3 z telefonem Sony Xperia X i niestety również nie ma funkcji odczytywania SMSów z telefonu.

Zgodnie z radami zainstalowałem aplikację Textra i ustawiłem ją jako domyślną w telefonie. Powiadomienia w zegarku sa włączone dla tej aplikacji. Ikonka wiadomości nie pojawiła się niestety, a powiadomienia przychodzą tak samo jak dla fabrycznej alplikacji w telefonie.

Prosze o podpowiedź, czy cos jeszcze należy wykonać/uruchomić w zegarku aby to działało.

 

Pozdrawima

Adam

DamianK Moderator
Moderator

@apo123

Trudno stwierdzić, jaka aplikacja umożliwiłaby poprawne działanie powiadomień o wiadomościach w zegarku. Pewne jest to, że firma Samsung nie daje gwarancji, że wszystkie funkcje będą działać poprawnie po sparowaniu z urządzeniami innych producentów.

 

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

 

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
New Member

Czy można wyświetlać wiadomości z iphona  8 na s3 frontier?

 

Autorzy z największą liczbą like