Wsparcie

Open search

Aplikacja Gear Fit plug in została zatrzymana"

Explorer

Już pisałem co trzeba zrobić aby aplikacja działała stabilnie i co jest powodem błędu. Proszę przeczytać posty. Pozdrawiam

Apprentice
Przeczytałem i bym był bardzo zadowolony z działającego rozwiązania, ale jak już napisałem nic z tego u kogoś działa?
Mały
Explorer
Generalnie zrobiłem:
1.pełen reset telefonu i opaski
2.zmiana ustawień w eset
3.zmiana w kontaktach usunięcie kierunku +48
4.wyłączenie potwierdzenia odbioru sms/mms
Po dwóch pierwszych punktach było ok przez jeden dzień potem dostałem smsa od nr z kieruniem i problem się pojawił ponownie więc wykonałem punkt 3. W następnej kolejności problem pojawił sie podczas odebrania sms z raportem odbioru więc wykonałem punkt 4. Starałem sie za każdym razem eliminować problem podczas występowania informacji o zamknięciu aplikacji przy kożystaniu z danej funkcji lub aplikacji. Teraz póki co działa u mnie z Note4 bez problemów.
Jest problem z aplikacją Gear Fit2 plugin, która nie jest kompatybilna z urządzeniami, które dotychczas wspierała(ładuje się w trakcie pierwszego parowania opaski z telefonem) mimo pełnego wsparcia ze strony aplikacji Gear Manager.
Apprentice

Aktualizacja 02.04.2017 i od tego dnia problem.

Apprentice

Dziś dostałem oficjalną odpowiedz Samsunga drogą "mailową". Znają problem. Poprawka jest już w drodze. 

Explorer

...ciekawe co na to obsługa infolini Samsunga, która twierdziła, że należy oddać telefon do serwisu.:robottongue:

Apprentice

Ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać na załatanie usterki. Muszę przyznać, że dość uciążliwe jest ciągłe zamykanie komunikatu. Wiadomości spokojnie nie można napisać

Mały
Explorer

...po wykonaniu mojego sposobu mam spokój z komunikatem i wszystko działa. Informacja o błędzie ani razu się nie pojawiła. Wszystkiego dobrego na święta

Apprentice

21.04 wyszła aktualizacja. Po tygodniu użytkowania z czystym sumieniem mogę napisać, że Samsung staną na wysokości zadania. Zegarek odzyskał swoją funkcjonalność i znów jestem zadowolonym użytkownikiem. Dzięki i pozdrawiam 

Mały
Autorzy z największą liczbą like