Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania dla opasek Galaxy Fit oraz Galaxy Fit e

Superuser I
Superuser I

Zachęcam do informowania o najnowszych aktualizacjach dla opasek fitness Galaxy Fit oraz Galaxy Fit e.

Galaxy-Fit.jpg

Samsung udostępnił kolejną aktualizację oprogramowania o numerze R370XXU0ASG1 dla opaski Galaxy Fit. Najnowsze oprogramowanie ulepsza stabilność urządzenia, poprawia algorytm ładowania baterii oraz dodaje przycisk pomiaru do widgetu tętna. Aktualizacja powinna pojawić się w niedługim czasie w Polsce.

Dostępność aktualizacji możecie sprawdzać w aplikacji Galaxy Wearable.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
14 ODPOW. 14
Navigator

Cześć @nismo , 

Fit e również posiada aktualizację. Aktualna wersja oprogramowania: R375XXU0ASF1. 

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Big Cheese

@nismo, ASG1, to będzie druga aktualizacja. Wcześniej została już udostępniona aktualizacja o numerze ASF6 o której pisałem tutaj.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawiłem moją wiadomość żeby nie wprowadzać użytkowników w błąd.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@nismo, Właśnie przed chwilą sprawdziłem dostępność aktualizacji i pojawiła się wersja oprogramowania o której pisałeś w pierwszej wiadomości.

Screenshot_20190705-181939_Galaxy Fit Plugin.jpgGalaxy Fit

Big Cheese

Zauważyłem kilka zmian po ostatnich aktualizacjach.

Widget snu na zegarku prawie od razu po przebudzeniu pokazuje czas snu. Wcześniej trzeba było troszkę zaczekać na pojawienie się tam danych.

1.jpg

Lokalizacja jest już poprawnie pobierana z telefonu po rozpoczęciu treningu. Wcześniej nie wszystkie dyscypliny, np. chód, bieganie śledziły lokalizację użytkownika.

2.jpg

Stres nie jest już mierzony automatycznie po przebudzeniu się. Teraz można robić to ręcznie lub ustawić pomiar stresu w sposób ciągły.

pomiar.jpg

Ostatni pomiar widoczny na zrzucie ekranu pochodzi jeszcze sprzed zainstalowania aktualizacji ASF6

Pojawiała się także nowa tarcza zegarka

Screenshot_20190707-135051_Galaxy Fit Plugin.jpg

Big Cheese

Kolejna aktualizacja dla modelu Fit o oznaczeniu ASG2

update.jpg

First Poster

Dostałam dzisiaj opaskę fit e. Wszystko super działa, poza jednym- aktualizacja. Wyskakuje że muszę zrobić akt., a po zatwierdzeniu rozłącza opaskę od telefonu i wyskakuje błąd. Jest może jakiś sposob żeby to pokonać? 

Superuser II
Superuser II

@karolina613 wyzeruj opaskę, aplikację na telefonie, sparuj urządzenia ponownie i ponów próbę aktualizacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Niestety nie pomogło.  W momencie rozpoczęcia aktualizacji rozłącza opaskę, i pokazuje się na niej "!" 

Autorzy z największą liczbą like