Wsparcie

Open search

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

Apprentice

A u mnie wczoraj zegarek naliczyl 53 piętra. Ja nie ruszalem się z domu... Ciekawe. Da to się jakoś wykasowac z SH? 

First Poster

Oficjalnie mam dość... 

Oddałam zegarek na kolejną reklamację. Wrócił do mnie w poprzedni czwartek. Serwis nie stwierdził wad wgrał aktrualizacje i przez tydzień zegarek liczył poprawnie piętra. Dziś czyli 8 dni po reklamacji i fizycnie zrobionych 2 piętrach na zegarku 28 pięter... 
Co z tymi zegarkami jest nie tak? Mam SM-R810 (watch) 

W serwisie rozmawiałam z przemią Panią aby jak jeszcze raz coś takiego zegarek odwali oddać go na reklamację w punkcie gdzie go kupiłam i dołączyć papiery z serwisu.... czyli z deszczu pod rynne. Z serwisu samsunga do sklepu samsunga... Meh... 

PS. I znowu telefony pokazują 220 m, zegarek zgubił 50 m ;/ 

Legend

Dla zegarka Galaxy będzie nie długo nowy firmware R810XXU1CSG4 

1234.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Udało mi się naprawić problem szybkiego rozładowania się baterii przy włączonym AoD w Gear S3.

Przywrociłem zegarek do danych fabrycznych bez wgrywania kopii zapasowej, zainstalowałem uaktualnienia wszystkich aplikacji, ktore trzeba było uaktualnić i wyłączyłem go. Po włączeniu zainstalowałem aktualizację systemu, która pojawiła mi się dzisiaj. I działa.

Apprentice

Wygląda na to, że jest faktycznie lepiej. Wykonałem te same czynności i po 6h mam 85% przy włączonym AoD.

Apprentice

nie mam takiego ustawienia tylko wszystkie groki gears3 i telefon lub telefon 

Superuser II
Superuser II

Dobra wiadomość dla posiadaczy Gear S3, dużymi krokami zbliża się aktualizacja do wersji 2ESG1.

GS3 update.PNG

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Coś nowego wprowadza?

Superuser II
Superuser II

@blazej85 tym razem producent jest oszczędny w informacjach:

- Inne poprawki błędów
- Zwiększona niezawodność systemu

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

U mnie w Galaxy Watch wyskoczyła właśnie jakaś aktualizacja ale po majowo czerwcowych przebijach z SH boję się aktualizować. Czekam na opinię tych którzy już pobrali update

Autorzy z największą liczbą like