Wsparcie

Open search

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

Apprentice

Z tych będzie łatwiej 😉Screen_20191005_142108.png

Screen_20191005_142015.png

Superuser II
Superuser II

Mam najnowszą wersję, czyli 2ESG1 i też nie mam pływania. Obstawiam błąd oprogramowania, tak jak napisał wcześniej @kamil40013 . Te modele nie są przeznaczone do sportów wodnych.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

@kamil40013  napisał(a):

@Martinezo, Podejrzewam, że mógł to być błąd po aktualizacji oprogramowania. Gear S3 nie jest przeznaczony do pływania.

plywanie.PNG

Możesz jeszcze zobaczyć, czy trening ten nie będzie dostępny z poziomu widgetu Wiele treningów:

Screen_20191005_101900.pngScreen_20191005_101914.png

@kamil40013  napisał(a):

@Martinezo, Podejrzewam, że mógł to być błąd po aktualizacji oprogramowania. Gear S3 nie jest przeznaczony do pływania.

plywanie.PNG

Możesz jeszcze zobaczyć, czy trening ten nie będzie dostępny z poziomu widgetu Wiele treningów:

Screen_20191005_101900.pngScreen_20191005_101914.png

właśnie po aktuzaliacji i twardym resiecie tam się pojawił na tym widgecie jak dałem trenuj to pojawił się sekcji zarejstreuj trening lecz jak trenuję to się pokazują najnowsze wg kolejnosci treningu a że nie pływałem to pływanie pływanie znikneło i teraz już nie ma 

Apprentice

miałem dokładnie jak  

Apprentice

a czy ktoś wie jak uzyskać pobrać  tarcze ktore są  np w samsung galaxy watch active 

Big Cheese

@Martinezo  Wszystkie dostępne tarcze można znaleźć w sklepie Galaxy Store.

Superuser I
Superuser I

@Martinezo, Tarcze z Galaxy Watch Active są dostępne w sklepie Galaxy Store. Są to:

Pulpit nawigacyjny zdrowia

Popularny analogowy

Solari board

Oddech

Słodki wir

Natomiast tarcze z Active 2 nie są jeszcze dostępne na poprzednie zegarki. Podejrzewam, że pozostoną one jeszcze na wyłączność przez jakiś czas tylko do tego modelu, zanim zostaną udostępnione reszcie. Tak jak miało miejsce, to w przypadku zwykłego Active.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Na chwilę obecną nawet tarcze deweloperskie przyjmowane do sklepu nie mają uprawnień dla GWA2. Choć pd ponad miesiąca nowe API pozwala na tworzenie tarcz dla tego modelu.

Moje nowe już są gotowe na obsługę GWA2.

Superuser II
Superuser II

Drodzy posiadacze zegarków z serii Gear, pragnę was poinformować, że zbliża się aktualizacja systemu Tizen.

Najnowsza wersja oprogramowania otrzymała oznaczenie 2ESI1.Screen_20191016_132531.png2ESI1

Niestety, nie wiem kiedy omawiana aktualizacja zostanie udostępniona dla wszystkich.

Po jej instalacji i szybkim zapoznaniem się z zawartością menu Frontiera, nie zauważyłem żadnych zmian i nowości. 

Superuser I
Superuser I

Niedługo pojawi się nowa aktualizacja dla Galaxy Watch oraz Watch Active wprowadzająca usprawnienia z modelu Watch Active 2. Poniżej zamieszczam listę zmian dla obu modeli.

Galaxy Watch

• Bixby
   - Nowa wersja Bixby pozwoli Ci łatwiej wykonywać więcej zadań. Zacznij ćwiczenie z określonymi celami lub zapytaj o różnicę czasu między Twoją miejscowością a miejscem, do którego podróżujesz.
• Tarcze zegarka : Dodano nowe ustawienia tarcz zegarka.
(Korzystaj z treningów, monitorowania oddechu i innych funkcji.)
• Dodano nową tarczę „Mój styl”, która umożliwia dopasowanie jej wyglądu na podstawie zrobionego zdjęcia stroju treningowego.
• Dodano kolejną funkcję wskaźnika na tarczy, pokazującą aplikacje działające w tle, takie jak monitorowanie treningu lub czasomierz. Dotknięcie wskaźnika spowoduje otworzenie odpowiadającej mu aplikacji.
• Dodano nowe emotikony, rozszerzając paletę odcieni skóry
• Poprawiono interakcję z użytkownikiem w następujących funkcjach
   - Ekran Always On Display jest teraz bardziej czytelny podczas ładowania i w trybie oszczędzania energii.
   - Można błyskawicznie dostosować kolejność ikon w szybkim panelu.
   - Aplikacje Minutnik i Samowyzwalacz oferują teraz wygodniejsze funkcje obsługi.
   - Watch bardziej intuicyjnie wskazuje Tryb snu
• Udoskonalono usługi Samsung Health
   - Poprawiono monitorowanie czasu okrążenia podczas biegania i jazdy na rowerze.
   - Dodano funkcję Dzienna aktywność, która pokazuje dzienną aktywność użytkownika(Ruch, Treningi, Godziny aktywności)
   - Dodano możliwość synchronizacji danych ze sprzętem do ćwiczeń Technogym przez NFC.
   - Dodano nową funkcję automatycznego monitorowania pływania
   - Dodano kolejny alert niskiego pulsu

Galaxy Watch Active

• Dodano ramkę dotykową
   - Zapewnia środowisko identyczne, jak w przypadku obrotowej ramki, ale w wersji cyfrowej, co ułatwia nawigację i obsługę zegarka.
• Tarcze zegarka : Dodano nowe ustawienia tarcz zegarka.
  (Korzystaj z treningów, monitorowania oddechu i innych funkcji.)
• Dodano nową tarczę „Mój styl”, która umożliwia dopasowanie jej wyglądu na podstawie zrobionego zdjęcia stroju treningowego.
• Dodano kolejną funkcję wskaźnika na tarczy, pokazującą aplikacje działające w tle, takie jak monitorowanie treningu lub czasomierz. Dotknięcie wskaźnika spowoduje otworzenie odpowiadającej mu aplikacji.
• Dodano nowe emotikony, rozszerzając paletę odcieni skóry
• Poprawiono interakcję z użytkownikiem w następujących funkcjach
   - Ekran Always On Display jest teraz bardziej czytelny podczas ładowania i w trybie oszczędzania energii.
   - Można błyskawicznie dostosować kolejność ikon w szybkim panelu.
• Udoskonalono usługi Samsung Health
   - Poprawiono monitorowanie czasu okrążenia podczas biegania i jazdy na rowerze.
   - Dodano możliwość synchronizacji danych ze sprzętem do ćwiczeń Technogym przez NFC.

Aktualizacja wprowadzi wersję nakładki One UI 1.5 oraz Tizena w wersji 4.0.0.7. Po więcej informacji odsyłam do poniższej strony.

New Galaxy Watch and Watch Active UX Offers Users Enhanced Features Found on Galaxy Watch Active2

Autorzy z największą liczbą like