Wsparcie

Open search

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

Apprentice

Czy ktoś jeszcze otrzymał aktualizację dla R-760?

Cały czas mam R760XXU2ESF2.

Apprentice
Moja wersja z Mediaexpert, nadal z ESF2. Pozostaje cierpliwie czekać.
First Poster

Wgrałem na tel ios13 wersje GM, wiec zapewne tą która dzisiaj wejdzie na oficjalu. Zegarek Samsung gear s3, tizen 4.0.0.2, wersja oprogramowania R760XXU2DSA1 i powiadomienia dotyczące wiadomości tekstowych, mms oraz imessege zniknęły...

Apprentice

czy ktoś wie jak ustawić trening pływanie pojawiła się taka opcja po aktualizacji lecz teraz już jej nie mam nie mogę dodać poprostu w treningach nie ma 

Superuser I
Superuser I

@Martinezo, Jaki model zegarka masz na myśli ? Na Galaxy Watch powinny są dostępne treningi związane z pływaniem. Pływanie (basen) oraz Pływanie (na zewnątrz):

Screen_20191004_210719.png

Sprawdź także czy nie kryją się one pod zakładką "Więcej treningów"

Screen_20191004_210820.png

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

mam gear s3 frontier i po aktuali i twardym resecie pojawiło się pływanie ale teraz nie ma , było ja na zdjeciua teraz już nie ma zjadła amba fatimaWP_20191004_20_17_13_Pro (1).jpg

Superuser I
Superuser I

@Martinezo, Podejrzewam, że mógł to być błąd po aktualizacji oprogramowania. Gear S3 nie jest przeznaczony do pływania.

plywanie.PNG

Możesz jeszcze zobaczyć, czy trening ten nie będzie dostępny z poziomu widgetu Wiele treningów:

Screen_20191005_101900.pngScreen_20191005_101914.png

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

W S3 nie ma trenigów związanych z pływaniem. Nawet w najnowszej wersjii. Bo tak jak napisaleś @kamil40013 nie jest to model przeznaczony do uprawiania tych sportów.

Apprentice

U mnie jest pływanie:Screen_20191005_110418.png

Superuser II
Superuser II

@blazej85 to pochwal się jeszcze, na jakim to modelu i z jaką wersją oprogramowania. Po samych obrazkach ciężko zgadywać. 

Autorzy z największą liczbą like