Wsparcie

Open search

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

Apprentice

czyli mam rozumieć że na chwilę obecną nie jest objęty tą autualizacją 

Apprentice

@xLUKIx  napisał(a):

@Martinezo  napisał(a):

A czy gear s3 frontier dostanie aktualizację 

Kiedyś na pewno 😉

Ja mam S3 frontier i już koło 3tyg temu dostałem. Może w pl jeszcze nie ma ją we Francji dostałem już dobre 3tyg temu

Apprentice

@walker81  napisał(a):

@xLUKIx  napisał(a):

@Martinezo  napisał(a):

A czy gear s3 frontier dostanie aktualizację 

Kiedyś na pewno 😉

Ja mam S3 frontier i już koło 3tyg temu dostałem. Może w pl jeszcze nie ma ją we Francji dostałem już dobre 3tyg temu

Aktualizacja była dokładnie jakieś 3tyg. temu.

Ja myślałem że chodzi o aktualizację naprawiającą te błędy które powstały po niej właśnie...

Apprentice

No i wykrakałem jest aktualizacja i zastanawiam się czy instalować z uwagi na ogrom problemów jakie są tu poruszane w wątku 

Hotshot

@Martinezo  Ja ze swojej strony mogę polecić zrobienie aktualizacji, u mnie żadne problemy nie występują. 

Warto po aktualizacji zresetować całkowicie zegarek. 

Apprentice

Ja również polecam...

Mialem po niej problem z liczeniem  kroków ale wyłączenie liczenia w telefonie zalatwiło sprawę...

Apprentice
A dzięki tak zrobię dziś wieczorkiem
Pozdrawiam
Apprentice

@xLUKIx  napisał(a):

Ja również polecam...

Mialem po niej problem z liczeniem  kroków ale wyłączenie liczenia w telefonie zalatwiło sprawę...

To tak jak u mnie. A ogólnie to teraz lepiej wygląda szata graficzna. 

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Szykuje się kolejna aktualizacja dla Gear S3 oznaczona numerem 2SEF2. Przeznaczona jest zarówno dla Frontira, jak i Classica.

update.png

W tej aktualizacji zostanie wyłączone automatyczne synchronizowanie alarmów telefonu z tymi w zegarku. Alarmy na urzadzeniach powinno dać się ustawiać niezależnie. Co powinno zlikwidować problem występujący na niektórych modelach, a poruszany tu na formu, czyli fakt, że pomimo wyłaczenia powiadomień alarmów w aplikacji na telefonie, te po pewnym czasie i tak były przenoszone i aktywowane na zegarku.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Ale chyba kalendarz dalej sie bedzie synchronizowal? Bym sie chyba denerwowal jakbym mial ustawiac osobno przypomnienia na telefonie i na zegarku.
Autorzy z największą liczbą like