Wsparcie

Open search

4 dni temu kupiłem Samsunga gear s3 frontier i po aktaulizacji niemogę go naładować

ROZWIĄZANE
Apprentice

Nie mogę go naładować do pełna ponieważ z każdą minutą ładowania pokazuje że będzie się dłużej ładowało.

Kiedy i czy to zostanie naprawione?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II
Przywróć zegarek do ustawień fabrycznych, sparuj go ponownie z telefonem. I sprawdź. Na wszelki wypadek naładuj go do 100% na wyłączonym, włącz i doładuj ponownie do pełna.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II
Przywróć zegarek do ustawień fabrycznych, sparuj go ponownie z telefonem. I sprawdź. Na wszelki wypadek naładuj go do 100% na wyłączonym, włącz i doładuj ponownie do pełna.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Robiłem to z 5 razy i nic

Superuser II
Superuser II
A na wyłączonym ładowałeś? Jeżeli fabryczne nic nie dały i na zimno nie chce się ładować, to pozostaje tylko serwis.

Apprentice
Na wyłączonym bo inaczej nigdy nie naładuje
Apprentice

Czy samsung się tym zajmie w przyszłej aktaulizacji zegarka bo inni posiadacze tego urządzenia po aktaulizacji też tak mają?

Superuser II
Superuser II
Mam ten sam model i nie mam tego problemu. Na pokładzie oczywiście Tizen 3.0.0.1.

Apprentice

Dzięki za poradę za 6 razem przywracania do ustawień fabrycznym naprawił się.

Autorzy z największą liczbą like