Wsparcie

Open search

Zasady Społeczności Samsung przeznaczone wyłącznie dla Pracowników/Partnerów

Community Manager

Zasady Społeczności Samsung przeznaczone wyłącznie dla Pracowników/Partnerów

 

Mając na uwadze zasady przedstawione w Regulaminie Społeczności, poniższe instrukcje przeznaczone są dla pracowników Samsung, dealerów, ambasadorów, agentów oraz wszystkich innych partnerów Samsung

 

 

Witaj!

Twoje zaangażowanie jest cenne i pozwala naszej Społeczności Samsung rozwijać się wraz z cenną wiedzą bezpośrednio ze świata Samsung. Zapraszamy do udziału w rozmowach i dyskusjach ze wszystkimi członkami Społeczności Samsung.

 

 

  • Bądź wiarygodny

Jest to niezwykle ważne, aby informacje, które przekazujesz, były jasne i przejrzyste. Dołącz do Społeczności Samsung posługując się Twoją prawdziwą tożsamością. Wybierz pseudonim, który będzie przedstawiać kim naprawdę jesteś, wykorzystując w miarę możliwości swoje imię i nazwisko lub inicjały. Zapraszamy Cię również do podpisywania swoich wpisów ze wskazaniem na Twoje relacje z Samsung. Korzystaj z takich podpisów jak „Pracownik Samsung" jeśli jesteś pracownikiem lub „Partner Samsung”, jeśli jesteś współpracownikiem.

 

 

  • Nie udostępniaj poufnych informacji

Zwracaj uwagę na informacje, jakimi dzielisz się w ramach Społeczności Samsung: niektóre z nich mogą być poufne lub mogą być objęte prawami autorskimi i nie można ich publikować. Niestosując się do powyższych wskazówek możesz ponieść konsekwencje prawne spowodowane swoim niewłaściwym zachowaniem. Nie martw się: użytkownicy Społeczności Samsung mają wiedzę i rozumieją, iż jesteś zobowiązany do zachowania poufności i nie możesz im ujawnić wszystkich informacji.

 

 

  • Nie udzielaj niekompletnych odpowiedzi. Nie pisz rzeczy, których nie jesteś pewien.

Nie udzielaj niekompletnych odpowiedzi lub takich, których nie jesteś pewien. Kiedy odpowiadasz na pytania użytkowników, postaraj się dostarczyć im wszelkich przydatnych i koniecznych informacji, bez pozostawiania jakichkolwiek niedomówień. Jeśli nie jesteś pewien, jak powinna brzmieć Twoja odpowiedź, sugerujemy Ci w pierwszej kolejności poszukać odpowiednich informacji. Lepiej nie odpowiedzieć niż udzielić złej odpowiedzi.

 

  • Pamiętaj jaką rolę pełnisz

Będąc pracownikiem lub partnerem Samsung, nie zapominaj proszę, że reprezentujesz  Samsung:  zachowuj się z szacunkiem oraz tak, jak się tego od Ciebie oczekuje J

 

Autorzy z największą liczbą like