Wsparcie

Open search

Społeczność Samsung [Nowe wydanie]

Community Manager

Cześć !

To już prawie rok od kiedy uruchomiliśmy naszą Społeczność. Miejsce,  gdzie możemy  informować się o nowościach, wymieniać się doświadczeniami i wspierać się.

Od startu Społeczności  dołączyło do nas ponad 15 000 Osób  – nieźle prawda?Emotikon: Szczęśliwy

Dziękuję Wam za zadane pytania, podane rozwiązania i dzielenie się Waszą ekspercka wiedzą.  I teraz wiecie co?  liczę na jeszcze więcej!

Dzisiaj prezentuję Wam zupełnie nową Społeczność.

Co nowego?

1.png

lista rozwijana.png

pasek w kategorii.png

Rozgośćcie  się jeszcze bardziej i dajcie znać jaka jest Wasza opinia.  Zapraszam!!

DZIĘKUJEMY WAM, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI !!!

12 ODPOW. 12
Legend

Fajnie jak by były te cyferki na główniej stronie 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Szata graficzna Społeczności prezentuje się świetnie! Mam jednak jedną drobną uwagę. Załóżmy, że posiadam telefon Galaxy S8 i wchodzę na stronę główną żeby odnaleźć odpowiedni dział poświęcony temu telefonowi. Jestem na stronie głównej po raz pierwszy i co widzę? Jest Note9, S9 i S9+, Urządzenia Mobilne i inne kategorie. W menu bocznym również nie potrafię znaleźć nic co by było powiązane z S8. Można się domyślić, że wszystkie telefony zostały umieszczone w sekcji Urządzenia Mobilne, ale niestety grafika tego działu w tym nie pomaga - sugeruje, że rozmawiamy tam przede wszystkim o akcesoriach noszonych.

urzadzenia-mobilne-pl.jpg

Z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda na anglojęzycznej wersji Społeczności i tam użytkownik bez problemu trafi do kategorii ze wszystkimi telefonami i innymi urządzeniami mobilnymi ponieważ opis od razu wyjaśnia co znajduje się w środku.

urzadzenia-mobilne.jpg

Moja sugestia jest taka żeby zmienić opis działu Urządzenia Mobilne. Moim zdaniem warto dopisać, że w tym dziale rozmawiamy nie tylko o akcesoriach noszonych (jak sugeruje grafika), ale również o telefonach i tabletach.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Nawet ikonkę by można dać taką bardziej określającą zawartość działu.ikona.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Też myślałem nad tym żeby zaproponować zmianę grafiki, ale okazuje się, że jest to ujednolicony wygląd we wszystkich wersjach językowych więc z tym może być ciężko. Chyba, że wszyscy skorzystają z Twojej grafiki 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Wiem, że wygląd jest ujednolicony, co nie znaczy, że nie może my zaproponować zmian. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Jeżeli nadarzy się okazja do zmiany grafiki to oddaję głos na Twoją propozycję

Superuser I
Superuser I

Zauważyłem, że zmieniła się w ostatnim czasie grafika tytułowa dla działu Urządzenia Mobilne. Nowy zegarek w kolorze czarnym wygląda świetnie. Chciałbym się przy okazji przypomnieć z moją propozycją dotyczącą zmiany nazwy działu, tak aby każda nowa osoba odwiedzająca forum od razu wiedziała, gdzie należy się udać celem uzyskania pomocy. Szczegóły mojej propozycji opisałem w jednej z poprzednich wiadomości w tym wątku 

Legend

Nie tylko została zmieniona grafika zegarka ale też? Wideo"

Przechwytywanie2.PNG 

Jestem ciekawy czy dostaniemy na Poskim forum jest na German 

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, czyli widać, że odświeżają również inne rzeczy. Może przy okazji skorzystają z mojej sugestii. Zobaczymy 

Autorzy z największą liczbą like