Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

Voyager

Cześć @EF11

witaj w Społeczności Samsung Jak Ci się podoba forum ?

Co Cię skłoniło do wizyty ???

Rozgość się 

MichałP

Apprentice
Podoba mi się.
Czy mógłbym Cię prosić o pomoc w moim poście dot. Galaxy S6?
Voyager

@EF11

Serwis zawsze możesz odwiedzić ale lepiej poczekać na opinię jednego z naszych społecznościowych ekspertów.

Jestem pewien, że w wolnej chwili odezwie się @Szewcu72 a jeżeli nie to jutro do południa otrzymasz odpowiedz od @KrzysiekK.

Bez obaw nie zostawiamy Użytkowników Samsunga w potrzebie.

MichałP

First Poster

Witam was. Ogólnie nie interesuje się technologią. Ale mam pewien problem z pralką samsung i potrzebuję pomocy. Czy mogę tu na nią liczyć?

First Poster

moja pralka mam ją dwa tygodnie nie wytwarza żadnej aktywnej piany co może być nie tak z nią. Nawet przy pustym wsadzie nic się takiego nie dzieje

Voyager

agula1227 napisali:

Witam was. Ogólnie nie interesuje się technologią. Ale mam pewien problem z pralką samsung i potrzebuję pomocy. Czy mogę tu na nią liczyć?

Cześć@ agula1227

Jasne, że tu otrzymasz pomoc. Załóż post w dziale AGD a na pewno inny z Użytkowników odpowie na Twoje pytania.

Ważne-  koniecznie podaj model pralki.

Dzięki że jesteś z nami.

Pozdrawiam

MichałP 

Apprentice

Witam wszystkich.  Zaczynam swoją przygodę z Samsung. Wszystko fajnie tylko bateria coś nie tak . Proszę o odpowiedź w moim temacie .Bo nie chciałbym zrobić dymu w salonie zanim się nie upewnić że to nie ich wina. ( sprzedano mi telefony których pudełka były już otwarte  oczywiscie nie podobalo mi sie to ale zapewniano mnie że nie są ta żadne telefony z ekspozycji i że nie były używane. Zaczynam mieć wątpliwości ponieważ baterie strasznie słabo trzymają. 15 H działania z czego 8 w nocy na maksymalnym oszczędzaniu bateria bez olways on display A w dzień wifi 7h niecałe na włączonym ekranie na jasności poniżej 50% . Bez synhro bez Facebooka czy instagrama .przeglądanie neta i Youtube.  Na testach z tabletowo.pl potrafił trzymać dwa dni z czego 7h na ekranie siec wifi i odpalona lokalizacja .

Voyager

Cześć @Pawelgg

Dzięki że piszesz.

Wstaw proszę post w odpowiedniej kategorii a na pewno jutro otrzymasz odpowiedź.

Pamiętaj aby podać więcej szczegółów przede wszystkim model telefonu.

Dzięki 

MichałP

Voyager

@Pawelgg

Widzę, że jeden z Naszych Użytkowników już zajął się Twoją sprawą.

Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś pytania zapraszamy!

Pozdrawiam 

MichałP

Helping Hand
Witam serdecznie
Trochę z opóźnieniem ale Witam jestem pasjonatką i samoukiem. Trochę już wiem, sporo się uczę i testuję.
Autorzy z największą liczbą like