Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

Voyager

@MiloszF👊👊

Superuser I
Superuser I

@MiloszF, Witaj na forum

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Big Cheese

@MiloszF  Cześć

Superuser I
Superuser I

@MiloszF, witaj w naszej Społeczności! Zapraszamy do prowadzenia dyskusji 

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

First Poster

Witam wszystkich serdecznie

Voyager

@artumos Witamy🖐�

Big Cheese

@artumos  Witaj

Superuser I
Superuser I

@artumos, serdecznie witamy! Rozgość się na forum 

First Poster

Witam serdecznie wszystkich użytkowników 

Samsung *** swoich klientów.

Samsung jest *** FIRMĄ bo *** lojalnych klientów.*** kupiłem Note 10 plus na przedsprzedaży było "GWARANTOWANE 400 zł. " warunek był jeden, wysłać stary telefon pod pretekstem "ODKUP" i wysłałem stary N7000. NIESTETY NIE OTRZYMAŁEM 400 zł. ANI SWOJEGO WŁASNEGO TELEFONU KTÓRY BYŁ W DOBRYM STANIE "NOTE 1" WŁAŚNIE W TEN *** SPOSÓB ZOSTAŁEM *** PRZEZ SŁAWNĄ FIRMĘ "SAMSUNG" TAK WŁAŚNIE DBA FIRMA SAMSUNG O SWOJEGO LOJALNEGO KLIENTA. KUSZĄ PROMOCJĄ A PO ZAKUPIE UMYWAJĄ RĘCE I ZASTAWIAJĄC SIĘ *** I NIE ZROZUMIAŁYM REGULAMINEM, ABY NIE ZOSTAĆ *** TRZEBA MIEĆ PRAWNIKA KTÓRY PRZEWYŻSZA WARTOŚĆ DANEJ PROMOCJI. PYTAM GDZIE TA "GWARANCJA ?" WASZA GWARANCJA - TO JEST FIKCJA!!! MYŚLĘ ŻE SAMSUNG NIEWIE CO ZNACZY W POLSCE SŁOWO "GWARANTOWANE" TO NIE POWINIEN UŻYWAĆ TEGO WYRAZU.

*Hej, nie ten wątek to raz, dwa zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, jak i regulaminem promocji. Masz tam napisane z kim się kontaktować w sprawie reklamacji. EwaK
Superuser I
Superuser I

@nika1957, witaj na forum. Na przyszłość zachęcam do zapoznania się ze strukturą forum i do zakładania wątków w odpowiednich działach. Zachęcam również do kontaktu z organizatorem promocji celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Autorzy z największą liczbą like