Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

First Poster

@WojtekB  napisał(a):

Jeśli właśnie dołączyłeś do społeczności albo chcesz się zaprezentować, serdecznie Cię zapraszam do napisania postu.

Powiedz cześć, przedstaw się naszej społeczności, napisz coś o sobie, co Cię wyróżnia, czym się interesujesz.

*Pamiętaj: dbaj o swoją prywatność. 

Dzień dobry państwu. 

Zostawiłem samo powitanie, jako że jest to temat powitalny. /DamianK

Superuser II
Superuser II

@FilipKowalak witaj. Temat, w którym napisałeś służy tylko i wyłącznie do powiedzenia "dzień dobry" całej społeczności. Wszystko inne jest niezgodne z regulaminem!!!

Niestety muszę Cię zasmucić, my też chcemy zarobić kilka stówek za konto na alledrogo. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Dzień dobry. Witam wszystkich.

GrandMaster

Cześć @Farcoran rozgość się na forum.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand

Dzień dobry rozgość się 

Apprentice

Witam serdecznie.

Moja przygoda z androidem zaczęła się dopiero od serii Galaxy S3. Interesuję się nowymi technologiami, sport to przede wszystkim Formuła1.

Mam nadzieję, że dzięki naszej społeczności dowiem się czegoś ciekawego nt. elektoniki użytkowej, znajdą rozwiązanie problemów związanych z ową elektroniką, a i sam być może będę mogł służyć pomocą.

Pozdrawiam i zyczę miłego dnia

Voyager

@Daryoosh  Witaj

GrandMaster

Witaj @Daryoosh  rozgość się na forum

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Witaj @Daryoosh na forum! Zapraszamy do częstych odwiedzin i ciekawych dyskusji 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Witam czy ktoś was posiada Samsunga z nowym Androidem 9 ?

Autorzy z największą liczbą like