Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

Highlighted
First Poster

Witam wszystkich serdecznie

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Jabol

Witaj w Społeczności Samsung. Rozgość się.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Observer
Siema wszystkim, jestem ...

DamianK Moderator
Moderator

@o7oo

Cześć, rozgość się

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Observer

Witam wszystkich. 

Mam problem z gear vr (z pilotem) . Wcześniej posiadałem galaxy s8 ,sprzedałem go i kupiłem  note 9.Teraz gear vr nie działa razem z note 9. Wiem że jest potrzeba przejściówka żeby note zmiescil sie do vr. Nigdzie jej nie ma dostępnej.  Miały być dostepne już 2 miesiace temu i dalej nikt nic nie wie. W brand storach to juz wogole nic nie wiedzą. Czy moge prosić o jakie kolwiek informację. Kupiłem niby najlepszy telefon a nie da sie go podłączyć do akcesoriów dedtykowanych do telefonów Samsunga.

Superuser II
Superuser II

@Wojtek84 Witaj na forum.

Powyższy wątek służy tylko i wyłącznie do przywitania się z innymi użytkownikami.

Pytania zadajemy, a problemy z urządzeniami opisujemy w konkretnych działach i tematach już istniejących na forach.

Zapoznaj się ze strukturą forum, wybierz odpowiedni dział, znajdź temat o interesującej cię problematyce i dopisz się.

Gdybyś takiego nie znalazł, stwórz nowy, ale pamiętaj aby założyć go we właściwym dziale.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Siema wszystkim
DamianK Moderator
Moderator

@Pietrenka

Powitać

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Superuser I
Superuser I

Witam wszystkich serdecznie! Zadowolony posiadacz S8+ oraz Note9.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager

Siemka @nismo, świetnie, że do nas dołączyłeś 

Autorzy z największą liczbą like