Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

Voyager

Cześć @Alicja70

Witaj w społeczności Samsung😉.

Nie przejmuj się spoznieniem 😁

Cóż takiego testujesz? Które produkty Samsunga najbardziej Cię interesują?

Helping Hand

Obecnie mam dwa sprzęty z wyższej półki z czego jeden właśnie dostałam do testów tj. Huawei Mate 9 i drugi, który jest moim prywatnym telefonem Samsung Galaxy S8. Testuję zarówno nowe wersje androida jak i telefony. 😁😎

Voyager

@Alicja70

zapraszamy zatem do rozgoszczenia się w społeczności. Zadawaj pytania, wspieraj innych Użytkowników i dawaj znać jak idą testy telefonów - no włąśnie z tych dwóch smartów które wymieniłaś który jest lepszy.....My znamy odpowiedz ale daj znać jaka jest Twoja opinia

MichałP

Helping Hand

Co do porównania obu smartfonów to S8  mam dopiero ok 2 tygodni więc jeszcze za wcześnie na napisanie który lepszy, aczkolwiek np. w Mate 9 mam co prawda testowy ale jednak Oreo którego w Samsungu nie mam i jedną jak dla mnie fajną funkcję. W Mate jest możliwość obrotu ekranu gł wraz z ikonami, a w Samsungu nie ma. 

Highlighted
Voyager

@Alicja70 rzeczywiście fajna opcja .

Wrzucam do komunikacji ekspertów społeczności @KrzysiekK i @DamianK oraz najaktywniejszego forumowicza @Szewcu72.  

Chłopaki w temacie mobile mają sporo do powiedzenia

MichałP

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Alicja70

Witaj w naszej społeczności. Rozgość się

W kwestii horyzontalnego widoku ekranu głównego, to rzeczywiście obecnie nie jest dostępna.

Wiem jednak, że taka sugestia została przekazana do centrali. Trzeba więc jeszcze chwilę poczekać na finalną wersję Oreo i przetestować nowe funkcjonalności.

Sam chętnie przywitam taki feature.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Superuser II
Superuser II
Rownież witam.
Jeżeli tylko funkcja będzie zaszyta w Oreo, to kwestia aktywacji może być naszym zasiegu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand

Mam przyjemność korzystania z ej funkcji w Mate 9. Jest bardzo przydatna i wygodna.

Superuser II
Superuser II
Korzystałem na Galaxy S4 GP Edition. ;D

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Czesc wpadłam tu żeby popytać o parę rzeczy ☺

Autorzy z największą liczbą like