Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

Voyager

Cześć @Alicja70

Witaj w społeczności Samsung😉.

Nie przejmuj się spoznieniem 😁

Cóż takiego testujesz? Które produkty Samsunga najbardziej Cię interesują?

Helping Hand

Obecnie mam dwa sprzęty z wyższej półki z czego jeden właśnie dostałam do testów tj. Huawei Mate 9 i drugi, który jest moim prywatnym telefonem Samsung Galaxy S8. Testuję zarówno nowe wersje androida jak i telefony. 😁😎

Voyager

@Alicja70

zapraszamy zatem do rozgoszczenia się w społeczności. Zadawaj pytania, wspieraj innych Użytkowników i dawaj znać jak idą testy telefonów - no włąśnie z tych dwóch smartów które wymieniłaś który jest lepszy.....My znamy odpowiedz ale daj znać jaka jest Twoja opinia

MichałP

Highlighted
Helping Hand

Co do porównania obu smartfonów to S8  mam dopiero ok 2 tygodni więc jeszcze za wcześnie na napisanie który lepszy, aczkolwiek np. w Mate 9 mam co prawda testowy ale jednak Oreo którego w Samsungu nie mam i jedną jak dla mnie fajną funkcję. W Mate jest możliwość obrotu ekranu gł wraz z ikonami, a w Samsungu nie ma. 

Voyager

@Alicja70 rzeczywiście fajna opcja .

Wrzucam do komunikacji ekspertów społeczności @KrzysiekK i @DamianK oraz najaktywniejszego forumowicza @Szewcu72.  

Chłopaki w temacie mobile mają sporo do powiedzenia

MichałP

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Alicja70

Witaj w naszej społeczności. Rozgość się

W kwestii horyzontalnego widoku ekranu głównego, to rzeczywiście obecnie nie jest dostępna.

Wiem jednak, że taka sugestia została przekazana do centrali. Trzeba więc jeszcze chwilę poczekać na finalną wersję Oreo i przetestować nowe funkcjonalności.

Sam chętnie przywitam taki feature.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Superuser II
Superuser II
Rownież witam.
Jeżeli tylko funkcja będzie zaszyta w Oreo, to kwestia aktywacji może być naszym zasiegu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand

Mam przyjemność korzystania z ej funkcji w Mate 9. Jest bardzo przydatna i wygodna.

Superuser II
Superuser II
Korzystałem na Galaxy S4 GP Edition. ;D

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Czesc wpadłam tu żeby popytać o parę rzeczy ☺

Autorzy z największą liczbą like