Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

(Temat utworzony: 02-10-2017 08:50 PM)
1093 Wyświetlenia
WojtekB
Pathfinder
Opcje

Jeśli właśnie dołączyłeś do społeczności albo chcesz się zaprezentować, serdecznie Cię zapraszam do napisania postu.

 

Powiedz cześć, przedstaw się naszej społeczności, napisz coś o sobie, co Cię wyróżnia, czym się interesujesz.

 

*Pamiętaj: dbaj o swoją prywatność. 

672 Odpowiedzi
Rubin
Apprentice
Opcje

Witam społeczność Samsunga :smiling-face:

Rubin2
Journeyman
Opcje

Cześć wszystkim! :face-with-tears-of-joy:

Buchda88
First Poster
Opcje

Siemka wszystkim. Mam na imię Dawid no i jestem posiadaczem s8 kupionym po to by nagrywać moją zajawkę czyli jazda ekstremalna na rowerze 😎😋🤣

Tadeksuar69
Student
Opcje

Witam jestem pierwszy raz na tym forum

 

0 Like
milu
Apprentice
Opcje

Cześć!

0 Like
globus20
First Poster
Opcje

hej

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Witam Wszystkich.
Jestem tu nowy. Co mnie tu ściągnęło? Zakup nowych sprzętów Samiego. Jakich? Telewizorek - QE55Q7F (wcześniej też był Sami - jeszcze Seria A - świeci super do tej pory) oraz soundbar HW-K450.
Ale to nie wszystko co łączy mnie z Samsungiem. Od ponad 5 lat udzielam się na forach związanych technologią zielonego robocika. Moja specjalizacja to telefony z pod znaku "S". Karierę zaczynałem na android.com.pl, gdzie dochrapałem się globala. Później postanowiłem iść na swoje. Wraz z przyjaciółmi stworzyliśmy własny produkt, czyli forum androidnow.pl. Na tym forum piastuję stanowisko admina, ale w dalszym ciągu służę pomocą w dziale Samsunga - jego urządzeń mobilnych.
Jak przystało na osobę związaną z tą marką, swoich domowników wyposażyłem w 2 sztuki Galaxy S8+, S7 i S5. Na rączki założyłem im 2 sztuki Gear S2 i Gear S3. Koledze sprezentowałem posiadane wcześniej Gear VRy, po tym jak zalałem laptopa nurkując na wirtualnej rafie koralowej. 😜
Ale najważniejszą rzeczą która mnie łączy z Samsungiem to mój romans z Galaxy Apps, gdzie od pewnego czasu wrzucam swoje małe co nieco do woreczka z tarczami dla zegarków. :face-with-tears-of-joy:

To chyba już wszystko. Witam jeszcze raz serdecznie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Speed55
Apprentice
Opcje
Pozdrawiam i szacun :smiling-face:
Przy okazji opłaca się kupić ten zegarek Gear S3? Trochę się waham i nie wiem czy nie lepiej bedzie kupić jakiegoś G-Shock.
Speed55
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Co do zegarka. No cóż są różne gusta i potrzeby. Ja zakochałem się w smart zegarkach. W pełni korzystam z ich potencjału. Dla rejestracji moich wyczynów sportowych i zdrowotnych również jest wpełni zaspokajającym moje potrzeby urzadzeniem.

Najlepszym rozwiązaniem będzie pójscie do sklepu oferujacego do sprzedaży i jak ja to mówię "pomacanie" ustrojstwa. Gdy masz taką możliwość najlepiej udać się do Brand Store. Tam dowiesz się najwięcej.

Ja ze swojej strony, bardzo polecam.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
EF11
Apprentice
Opcje

Siema.

0 Like