Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

Highlighted
Apprentice

Witam społeczność Samsunga Emotikon: Szczęśliwy

Apprentice

Cześć wszystkim! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Observer

Siemka wszystkim. Mam na imię Dawid no i jestem posiadaczem s8 kupionym po to by nagrywać moją zajawkę czyli jazda ekstremalna na rowerze 😎😋🤣

Just Browsing

Witam jestem pierwszy raz na tym forum

 

Apprentice

Cześć!

First Poster

hej

Superuser
Superuser
Witam Wszystkich.
Jestem tu nowy. Co mnie tu ściągnęło? Zakup nowych sprzętów Samiego. Jakich? Telewizorek - QE55Q7F (wcześniej też był Sami - jeszcze Seria A - świeci super do tej pory) oraz soundbar HW-K450.
Ale to nie wszystko co łączy mnie z Samsungiem. Od ponad 5 lat udzielam się na forach związanych technologią zielonego robocika. Moja specjalizacja to telefony z pod znaku "S". Karierę zaczynałem na android.com.pl, gdzie dochrapałem się globala. Później postanowiłem iść na swoje. Wraz z przyjaciółmi stworzyliśmy własny produkt, czyli forum androidnow.pl. Na tym forum piastuję stanowisko admina, ale w dalszym ciągu służę pomocą w dziale Samsunga - jego urządzeń mobilnych.
Jak przystało na osobę związaną z tą marką, swoich domowników wyposażyłem w 2 sztuki Galaxy S8+, S7 i S5. Na rączki założyłem im 2 sztuki Gear S2 i Gear S3. Koledze sprezentowałem posiadane wcześniej Gear VRy, po tym jak zalałem laptopa nurkując na wirtualnej rafie koralowej. ;P
Ale najważniejszą rzeczą która mnie łączy z Samsungiem to mój romans z Galaxy Apps, gdzie od pewnego czasu wrzucam swoje małe co nieco do woreczka z tarczami dla zegarków. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

To chyba już wszystko. Witam jeszcze raz serdecznie.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
Apprentice
Pozdrawiam i szacun Emotikon: Szczęśliwy
Przy okazji opłaca się kupić ten zegarek Gear S3? Trochę się waham i nie wiem czy nie lepiej bedzie kupić jakiegoś G-Shock.
Speed55
Superuser
Superuser

Co do zegarka. No cóż są różne gusta i potrzeby. Ja zakochałem się w smart zegarkach. W pełni korzystam z ich potencjału. Dla rejestracji moich wyczynów sportowych i zdrowotnych również jest wpełni zaspokajającym moje potrzeby urzadzeniem.

Najlepszym rozwiązaniem będzie pójscie do sklepu oferujacego do sprzedaży i jak ja to mówię "pomacanie" ustrojstwa. Gdy masz taką możliwość najlepiej udać się do Brand Store. Tam dowiesz się najwięcej.

Ja ze swojej strony, bardzo polecam.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
Apprentice

Siema.