Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

(Temat utworzony: 20-10-2019 11:34 AM)
255 Wyświetlenia
WojtekB
Pathfinder
Opcje

Jeśli właśnie dołączyłeś do społeczności albo chcesz się zaprezentować, serdecznie Cię zapraszam do napisania postu.

 

Powiedz cześć, przedstaw się naszej społeczności, napisz coś o sobie, co Cię wyróżnia, czym się interesujesz.

 

*Pamiętaj: dbaj o swoją prywatność. 

672 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MiloszF  Cześć :smiling-face:


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MiloszF, witaj w naszej Społeczności! Zapraszamy do prowadzenia dyskusji :winking-face:


0 Like
artumos
Student
Opcje

Witam wszystkich serdecznie

sardroid
Troubleshooter
Opcje

@artumos Witamy🖐

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@artumos  Witaj:)


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@artumos, serdecznie witamy! Rozgość się na forum :fisted-hand:


0 Like
nika1957
Apprentice
Opcje

Witam serdecznie wszystkich użytkowników 

Samsung *** swoich klientów.

Samsung jest *** FIRMĄ bo *** lojalnych klientów.*** kupiłem Note 10 plus na przedsprzedaży było "GWARANTOWANE 400 zł. " warunek był jeden, wysłać stary telefon pod pretekstem "ODKUP" i wysłałem stary N7000. NIESTETY NIE OTRZYMAŁEM 400 zł. ANI SWOJEGO WŁASNEGO TELEFONU KTÓRY BYŁ W DOBRYM STANIE "NOTE 1" WŁAŚNIE W TEN *** SPOSÓB ZOSTAŁEM *** PRZEZ SŁAWNĄ FIRMĘ "SAMSUNG" TAK WŁAŚNIE DBA FIRMA SAMSUNG O SWOJEGO LOJALNEGO KLIENTA. KUSZĄ PROMOCJĄ A PO ZAKUPIE UMYWAJĄ RĘCE I ZASTAWIAJĄC SIĘ *** I NIE ZROZUMIAŁYM REGULAMINEM, ABY NIE ZOSTAĆ *** TRZEBA MIEĆ PRAWNIKA KTÓRY PRZEWYŻSZA WARTOŚĆ DANEJ PROMOCJI. PYTAM GDZIE TA "GWARANCJA ?" WASZA GWARANCJA - TO JEST FIKCJA!!! MYŚLĘ ŻE SAMSUNG NIEWIE CO ZNACZY W POLSCE SŁOWO "GWARANTOWANE" TO NIE POWINIEN UŻYWAĆ TEGO WYRAZU.
 
*Hej, nie ten wątek to raz, dwa zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, jak i regulaminem promocji. Masz tam napisane z kim się kontaktować w sprawie reklamacji. EwaK
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@nika1957, witaj na forum. Na przyszłość zachęcam do zapoznania się ze strukturą forum i do zakładania wątków w odpowiednich działach. Zachęcam również do kontaktu z organizatorem promocji celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.


Biedronka
Apprentice
Opcje
Cześć:-) Moje hobby to szycie i czytanie książek. Pozdrawiam
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Biedronka  Witaj na forum  Samsung też Lubie szyć na maszynie Lucznik