Wsparcie

Open search

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

First Poster

Witam was

First Poster

czy ktoś was ma problem z nowym Android 9 ?? chodzi czy po wyłączeniu telefonu na pare minut i po ponownym włączeniu telefon a raczej system głupieje, po wejściu jakiekolwiek menu telefon po paru sekundach cofa sie do ekranu startowego

GrandMaster

Witaj @sobeix  rozgość się na forum

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Cześć @sobeix. Witamy na forum. Ten wątek służy wyłącznie do powitań. Zachęcam do zadawania pytań w odpowiednich działach 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Witam.Jestem Klaudiusz z Warszawy 39lat.Interesuję się komputerami,smartfonami,nowymi technologiami.Obecny telefon Samsung Galaxy s9 plus mam tez Galaxy s7 Edge.Cenie sobie szczerość i nie cierpię fałszywych ludzi.

Troubleshooter

@Klaudiusz79  Witaj

Superuser I
Superuser I

Hej @Klaudiusz79. Miło Cię poznać. W moim podpisie znajdziesz przydatne wskazówki dotyczące uczestnictwa w naszej Społeczności

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

Cześć @enemis Rozgość się.

Dzień dobry mam problem z głośnikiem do rozmów w galaxsy s8 podczas rozmowy słabo słychać rozmówcę....mieszkam za granicą wczoraj byłem u prywatnego pana który robi z naprawą telefonów mówił że głośnik wymienił a nadal mam ten sam problem słysze słabo...mam popękaną wyświetlacz i mówi że pewnie przez wyświetlacz głośnik niedziała tak jak mósi ale przecież wyświetlacz działa dotyk tak samo tylko szybka popękana jest troche...prosiłbym Cie bardzo o pomoc z góry dziękuje

Superuser II
Superuser II

@Bandziu2007 witamy na forum.

Niestety nie jest to dział, w którym udziela się odpowiedzi na zagadnienia techniczne.

Zapoznaj się ze strukturą forum, sprawdź uważnie tematy, bo były już takie na temat głośników. Przeczytaj je i jeżeli nie znajdziesz w nich rozwiązania, załóż nowy temat, ale zwróć uwagę, aby był we właściwym dziale.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Cześć @Bandziu2007! Zapraszamy do dyskusji na forum 

Autorzy z największą liczbą like