Wsparcie

Open search

Nowy Moderator na pokładzie !

Highlighted
Community Manager

Cześć!

Mam przyjemność przedstawić Wam nową Panią Moderator.

Oto ona:

@MonikaK

Jej największe marzenie to odwiedzić wszystkie kontynenty i z każdego z nich przywieźć unikatowe zdjęcie!

Z technologią zaprzyjaźniła się stosunkowo niedawno, ale bardzo zaciekłe śledzi wszelkie nowości.

Ma również w planach zgłębienie tematów powiązania technologii z psychologią.

Po godzinach udziela się w wolontariacie - w szczególności szerzy naukę języka angielskiego wśród dzieci.

Do tego kocha kajaki, jej suczkę Obi oraz każdego zwierzaka, którego spotyka na swojej drodze

Slide1.JPG

Przywitajmy ciepło Monikę:-)

6 ODPOW. 6
Expert

Powodzenia dziewczyny!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Expert

Witamy na pokładzie

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

@showmeyour__ @MonikaK,

Ciepło witamy! Do dyskusji zapraszamy!

Superuser II
Superuser II

@showmeyour__  @MonikaK witam szanowne Panie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

Ja również witam serdecznie  @showmeyour__ @MonikaK :smiling-face

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

Hej dziewczyny! Cieszę się, że dołączyłyście do społeczności Samsung. Dzięki waszemu zaangażowaniu to miejsce będzie rosło w siłę. Piona!

Autorzy z największą liczbą like