Wsparcie

Open search

Lista zalecanych przeglądarek

Community Manager

Lista zalecanych przeglądarek (komputery PC)

 

W celu pełnego korzystania z możliwości Społeczności Samsung, zalecamy używanie najnowszych wersji przeglądarek internetowych w szczególności: (pamiętaj, JavaScript musi być włączony, a wersje nie mają wstecznej kompatybilności):

 

  • Chrome
  • Firefox
  • Internet Explorer (10 lub 11)
  • Safari
  • Microsoft Edge

 

Zalecane przeglądarki dla urządzeń mobilnych (z aktywnym wsparciem)

 

Należy używać wyłącznie poniższych przeglądarek dla urządzeń mobilnych:

 

  • Safari na iOS
  • Chrome na Android

 

Zmiany w przeglądarkach, systemach operacyjnych oraz na rynku urządzeń.

 

Nasz dział rozwoju na bieżąco monitoruje najnowsze trendy i technologie.

Pomimo tego, że trudno jest przewidzieć kiedy producent wyda nowy system operacyjny lub przeglądarkę, dokładany starań, żeby na bieżąco uczestniczyć we wczesnych testach oprogramowania w wersji beta. Naszym celem jest zapewnienie optymalnych możliwości  Społeczności Samsung przy użyciu najnowszych wersji oprogramowania, jeszcze zanim zostaną globalnie wydane. Może się jednak zdarzyć, że ich wprowadzenie będzie możliwe z kolejną, wersją Społeczności.

 

Twoja przeglądarka nie znajduje się na liście?!

 

Chcemy, żeby każdy użytkownik Społeczności mógł cieszyć się pełnym zakresem możliwości, dlatego nasi programiści na bieżąco powiększają listę i zakres przeglądarek, nawet jeśli oznacza to dostarczenie mniej przyjaznego środowiska użytkownika. Dotyczy to  zwłaszcza tych przeglądarek, które nie znajdują się na naszej rekomendowanej liście.

 

Najlepszym rozwiązaniem  jest w tym wypadku pobranie najnowszej wersji przeglądarki, ponieważ starsze wersje mogą nie działać zgodnie z najnowszymi aktualizacjami wprowadzonymi przez Lithium. Cześć funkcji może nie działać poprawnie na przeglądarkach, które nie znajdują się na liście.

 

Pod tym linkiem, znajdziesz najbardziej aktualną listę rekomendowanych przeglądarek.

Autorzy z największą liczbą like