Wsparcie

Open search

Ah te zmiany... - przywitajmy nowego Moderatora :)

Superuser I
Superuser I

Co prawda jestem aktywny dopiero od niedawna na forum, ale zdążyłem zauważyć same pozytywne rzeczy. Zarówno obsługa jak i stali bywalcy stworzyli miłą atmosferę, która zachęca do prowadzenia dyskusji. Żaden wątek nie pozostaje bez odpowiedzi. Moderatorzy nie tylko zwracają uwagę na poziom dyskusji, ale również aktywnie uczestniczą w życiu Społeczności.

@showmeyour__ dobrze, że z nami zostajesz! Pewnie dopiero za jakiś czas dowiemy się więcej o Twojej nowej roli 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Mastermind

A może ktoś co wie coś się dzieje z @KrzysiekK ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, z tego co widzę w jego profilu to był ostatnio zalogowany wczoraj o godzinie 20:04 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Mastermind

@nismoAle on już nie pełni roli Moderatora z tego co wiem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, tego niestety nie wiem. Musisz poczekać na odpowiedź kogoś, kto jest w temacie.

MonikaK Moderator
Moderator

@KrzysiekKwciąż na podkładzie, wspiera swoim doświadczeniem @RadekK i @DamianK

Superuser II
Superuser II

Bo @KrzysiekK to taki dobry duch naszej społeczności... wiedzą o nim wszyscy, nie wszyscy spotkali...

Ale pojawia się zawsze w odpowiednim momencie...ghost.gif

...i służy pomocą i wspiera doświadczeniem. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Autorzy z największą liczbą like