Wsparcie

Open search

Ah te zmiany... - przywitajmy nowego Moderatora :)

MonikaK Moderator
Moderator

Mimo mi poinformować, że dziś grono Moderatorów naszej Społeczności powiększyło się!

Przywitajcie naszego wspólnego kolegę: @RadekK - znany dotychczas z roli Eksperta

Radku, Twoje zaangażowanie oraz wiedza przekonały nas, że świetnie poradzisz sobie z nowym zadaniem. Trzymamy kciuki!

A poniżej kilka słów od Radka:

"Hej! Mam na imię Radek, od dzisiaj będę czuwał nad forum Samsung. Obiecuję dbać o poziom merytoryczny oraz postaram się, aby wszyscy Użytkownicy odwiedzający ten skrawek internetu, czuli się swobodnie.

Co mogę Wam opowiedzieć o sobie? Jestem technologicznym geekiem! Przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego przez kilka dni analizujeę testy i fora internetowe - można popaść w paranoję  Jak dziecko cieszę się, gdy ktoś prosi mnie o naprawę telefonu lub laptopa. Z chęcią rozbieram na części pierwsze wszystko, co wykazuje najmniejsza usterkę. Jestem również dosyć aktywnym człowiekiem: dzień wolny bez wypadu za miasto to dzień stracony. W cieplejsze dni chodzę po górach, a w zimie jeżdżę na snowboardzie. Energię zbieram jedząc pizzę i oglądając seriale do późnych godzin nocnych. Do zobaczenia wśród forumowych tematów!"

Powitajmy gorąco Radka!

received_1936453996664483.jpeg

17 ODPOW. 17
Superuser II
Superuser II
Powitać w nowej roli "starego" speca. Gratki. 👏👏👏😀

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@RadekK, gratuluję i życzę wytrwałości w moderowaniu forum 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

Witam ciebie @RadekK w nowej roli 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Radku, serdecznie gratuluję.

Nowe idzie 😊😊😊

RadekK Moderator
Moderator

Miło mi widzieć tak ciepły odzew! Jestem otwarty na wszelkie sugestie i propozycje co do funkcjonowania/przyszłości forum, zachęcam do kontaktu w wiadomościach prywatnych. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Wesołych! 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Voyager

Ach te zmiany... @RadekK moje gratulacje! Jesteś godnym następcą. Życzę powodzenia w moderowaniu i rozwijaniu naszej Społeczności  

Jednocześnie w tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim forumowiczom za możliwość współpracy z Wami. To był wspaniały czas! 

I mimo, że przy moim nicku zniknie oznaczenie "mod", to ja nie znikam! Zostaję z Wami i działam dalej, choć w innej formie

Superuser II
Superuser II

@showmeyour__ również dziękuję za wspólnie, mile spędzony czas.

A możesz uchylić rąbka tajemnicy?

Co dalej?🤔

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

@Szewcu72 w życiu, jak to bywa - duże zmiany. Na Forum - będę gonić Twoje gwiazdki 

Superuser II
Superuser II

@showmeyour__ z kobietą to nawet miło przegrać taki wyścig. 

Autorzy z największą liczbą like