Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S10 | Co zrobić, aby aparat rozpoznał obiekt i dobrał ustawienia do zdjęcia?

MonikaK Moderator
Moderator

 

Smartfon Samsung Galaxy S10 dysponuje spektakularnymi możliwościami fotograficznymi. Pozwala na uzyskanie świetnej jakości zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych, a także pomaga ustawić jak najlepszy kadr. Sprawdź, co zrobić, aby aparat rozpoznał fotografowany obiekt i pomógł dobrać odpowiednie ustawienia.

Asystent kadrowania

Seria S10 to również znakomite aparaty fotograficzne z zestawem obiektywów, asystentem kadrowania i trybem nocnym. Smartfon Samsung Galaxy S10 znakomicie radzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych, sam sugeruje kadr i automatycznie dopasowuje ustawienia do danego ujęcia.

W ustawieniach telefonu można też włączyć asystenta kadrowania, który pomaga w ustawieniu jak najlepszego kadru. Jeśli fotografowanie można poprawić, na ekranie wyświetli się kropka – nakieruj na nią celownik, a aparat wykona zdjęcie automatycznie.

Jak rozpoznać fotografowany obiekt?

Po prostu uruchom aplikację „Aparat” i wykonuj zdjęcia – funkcja „Optymalizator scenerii” jest uruchomiona domyślnie. Poczekaj, aż urządzenie rozpozna kadrowany obiekt i zrób zdjęcie.