Podpora

Open search

problémy s Galaxy Watch 46mm

First Poster

Ahoj,

 

pořídil jsem Galaxy Watch 46mm a trápí mě několik problémů.

 

1.  Hned při prvním nabíjení nabíječka začla hlásit chybu, hodinky se sekly a nešlo s nimi nic dělat - ani reset. Povedlo se je nabít asi až na 4 pokus a ráno pak šly zapnout - tím to ale neskončilo.

2. občas vypadává dotyk (zatím 2x - vždy když jsem je měl pod bundou - jedine reset tlačítkem poté pomohl.

3. při měření tepu "stále"  najednou zhlasla zelená LED - pomůže reset

4. aktuálně při jakém koliv nastavení měření tepu - 10min, stále, nikdy -  led stále bliká - vypne se jen při sundání z ruky nebo přepnutím do úsporného režimu.

5. k wifi se jde připojit jen 1x, poté jen problikává "připojování se" ... musím wifi "zapomenout" a pak to jde (1x)

6. na sms pípají hodinky 2x (což mi vadí nejmíň oproti předchozím)

 

... ještě k tepům .. .zkoušel jsem je při sportu a tep dost vypadává (když to zrovna funguje) a to je mám utáhle docela dost že jsou na těsno - pokud to nezvládne měřit na zpocené ruce tak nic moc to není.

... v recenzích píšou, že ráno, večer mi hodinky zobrazí souhrn dne, co mě čeká - kalendář atd.... nic mi automaticky nezobrazují.

 

díky

 

- je to vše vlastnost a nedodělek který se možná povede odstranit dalšími aktulizacemi? nebo mám nějaký vadný kus? díky.

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
First Poster

Ahoj,

Ty problemy jsem měla stejný nebo podobný. Tak vadný kousek mít nebudeš.

 

Měření tepu jsem s hodinkama vzdala a použivám zpátky Garmin. Když už mě to změřilo, byl tam rozdíl cca 50 tepů což je dost.

 Když jsem s tim byla na prodejně, tak rady: pod senzorem nesmí být člověk zpocený a musejí být dost utáhlé. Ale nepotit se při cvičení a mít přiškrcenou ruku moc nejde....

 

Hodinky mám od září, už proběhla 2x reklamace...vždy je stačilo dát do tovarního nastavení a závada se nenašla.

V Samsungu mi řekli ať čekám na aktualizace..

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Zkus factory reset. Je to trapné to radit, ale je to vždy první věc, co se zkouší. Mně to nic z popsaných problémů nedělá, takže to nebude problém produktu jako takového, ale buď máš vadný kus nebo je ve hře ještě něco jiného.

  • S jakým telefonem je používáš?
    Některé telefony si s nimi úpně nerozumí, typicky Huawei, který odstřeluje řídicí aplikaci
  • Jaký používáš ciferník?
    Já měl problémy se zamrzáním, když jsem používal betu Watchmakeru. Přešel jsem na stabilní verzi a OK. Zkus používat nějaký z vestavěných, ty budou určitě v pořádku
  • Jakou máš v telefonu aplikaci na SMS?
    Není možné, že máš nějakým způsobem aktivní dvě aplikace, a proto to upozorňuje 2x? Mrkni také na seznam aplikací, ze kterých přijímáš oznámení.
First Poster

Ahoj, jestli jsi měl na mysli reset "nastavení - obecné - resetovat" tak to jsem zkoušel - poté provedl obnovu.

- ciferník používám zabudovaný - stačí mi

- ani po resetu nebyla u mého bodu 4 žádná změna před obnovou ze zálohy

- ano, ty sms jsem vyřešil stažením aplikace zprávy.

 

Jinak mám Huawei mate 10 pro . Aplikace mi ale funguje bez problémů. A komunikace s hodinkami také. Jen bylo potřeba nastavit ruční řízení energie pro všechny 3 aplikace co stáhly (Galaxy werable, galaxy watch plugin a Samsung Accessory Service)

New Member

ahoj ja nemuzu nktualizovat samsung health ..pise pdpojeno od telefonu nelze nainstalovat.Dekuji A to rucni rizeni spotreby je kde?

Explorer

ad aktualizace Health, včera jsem řešil stejný problém, vytrval jsem, několikrát skončilo neúspěchem. Po vypnutí BT v telefonu a opět zapnutí (Gear se nechtěla připojit, připojil jsem přes BT manager, Gear psala odpojeno) proběhla aktualizace Health, následně zatuhla apka Gear. Vše jsem odstřelil z paměti, znova spustil, znova aktualizace Health (divné, že?) a následně to proběhlo, ikdyž Gear psala odpojeno.

Autoři s nejvíce přijatými like