Podpora

Open search

Watch active aktualizace nejde instalovat

Apprentice

Dobrý den,

 

mám nové hodinky Samsung galaxy watch active. Proběhlo spárování s telefonem a vše běží jak má. (notifikace, zprávy, oznámení hovoru atd..)

 

problém nastává, když kliknu v Samsung wearable na aktualizace. Jsou označené jako dostupné, začnou se stahovat, ale při fázi kopírování do telefonu vyskočí hláška. "Nepodařilo se zkopírovat aktualizaci softwaru do hodinek. Opakovat?"

Bohužel stále vyskakuje stejná hláška a hodinky nelze aktualizovat. Mohl by to být špatný kus hodinek a je to na reklamaci? 

 

Stažení ciferníků totiž proběhlo v pořádku, to je zajímavé..

 

Děkuji za případné rady

 

Eva

12 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 12
Superuser I
Superuser I

Dobrý den,

 

hodinky máte spárované s telefonem Samsung ? Možná bych vyzkoušel v Nastavení -> Aplikace -> Galaxy Wearable -> Úložiště a tlačítko Vymazat paměť. Pak znovu spustit aplikaci a a znovu zkusit aktualizovat. 

 

Tohle vypadá jen na SW problém, a k reklamaci by snad neměl být důvod.


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Dobrý den, děkuji za reakci.

 

Mám to spárované s telefonem Xiaomi Redmi 6.

Vyzkouším Vaši radu, ale dělala jsem i reset hodinek, odinstalovala aplikaci a vše zkoušela znovu a stejné.

 

Superuser I
Superuser I

pokud tedy máte propojeno s Xiaomi tak bych ještě v nastavení zkontroloval zda aplikace Galaxy Wearable má potřebná opravění. Máte nainstalovanou i aplikaci Watch Active plugin ?


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Plugin instalovaný mám, ten na mě automaticky vyskočil už při instalaci Samsung Wearable. Prověřovala jsem teď ještě ta oprávnění a pro jistotu povolila úplně vše, ale nepomohlo. Stále stejná hláška.

 

Teď jsem instalavalo pro zkoušku Spotify a to funguje normálně. (do hodinek se nahraje)

 

 

Superuser I
Superuser I

Takže nejdou aktualizace aplikaci nebo aktualizace SW hodinek ? Pak mě napadá, že leda vyzkoušet u aplikaci co nejdou aktualizovat, tak je odinstalovat a pak znovu nainstalovat. 

 


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Nejde pouze aktualizace SW hodinek. Vše statní ano, ale jak kliknu na aktualizaci softwaru hodinek, napíše to že nelze zkopírovat. Něco to blokuje a nedokážu přijít co. 

Superuser I
Superuser I

Ještě vyzkoušejte "tvrdý" restart hodinek. Při zapnutých hodinách zkuste držet tlačítko Zapnutí/Vypnutí dokud se neobjeví obrazovka Galaxy Watch a pak nápis Rebooting. Až se nápis objeví pusťte tlačitko, hodinky se restartují a pak zkuste znovu update přes aplikaci Galaxy Wearable


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Děkuji za snahu pomoci, ale ani teď se nepodařilo problém vyřešit. Ještě jsem to zkoušela na jiném telefonu kde hodinky od Samsungu Galaxy Gear funguje perfektně a také to psalo, že aktualizace nelze zkopírovat. Takže jestli Vás nenapadá ještě další pokus, donesu je v pondělí vrátit respektive reklamovat.

Superuser I
Superuser I

Ještě vyzkoušejte restart hodinek podle Návodu bod číslo 3. Pokud ani to nepomůže tak už bohužel neporadím.


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Autoři s nejvíce přijatými like