Podpora

Open search

Watch Active s Huawei P10 lite - notifikácie hovory

First Poster

Ahojte, nevie niekto poradiť prečo sa mi zobrazujú na hodinkách volajúci, keď mám nastavené len vibrovanie? Ostatné aplikácie len zavibrujú tak ako je to nastavené, ale hovory to nastavenie asi ignorujú. To isté robí aj keď si dám hodinky dole z ruky alebo ich mám na nabíjačke. Ostatné aplikácie vtedy neoznamujú (tak je to správne), ale hovory sa zobrazujú aj tak. Hodinky mám Watch Active a telefón Huawei P10 lite.

Ďakujem za každú radu.

13 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 13
Superuser I
Superuser I

A co zkusit v nastavení aplikace Galaxy Wareables a stáhnout hlasitost vyzvánění?

Problém bude, že aplikace od Samsungu si asi úplně nerozumí s tou od Huawei..

Screenshot_20190814-180434_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Hodinky mi nezvonia.

Problém je v tom, že každý v okolí vidí kto mi volá, aj keď to mám vypnuté, mali by len vibrovať bez zapnutia displeju.

Za druhé, hodinky dobre že nezletia z nabíjačky, keď ich nabíjam a niekto mi volá.

Tiež si myslím, že je to telefónom, ale toto správanie by (teoreticky) mala ovládať aplikácia galaxy wearable bezohľadu na telefón, nie? 

Superuser I
Superuser I

A pokud v Galaxy weareables a Oznámeni》Správa oznámení vypneš příchozí hovor tak se opravdu vypne, nebo ti to pořád signalizuje?

First Poster
Mám tam len ,,Telefón" a keď preň vypnem oznámenia, prestane to úplne oznamovať hovory. To funguje.
Superuser I
Superuser I

Aha, tak to je jinak no. U Samsung telefonu je přímo ve správě oznámení možnost dát oznámení pro Příchozí  hovor a Nepřijatý hovor... tak problém asi bude, že aplikace Telefon Huawei správně nekomunikuje s hodinami.. bohužel nevím co poradit :(

Navigator

Já vím co poradit kup si mobil od Samsungu a nebudeš řešit tyhle problémy..Co taky čekáš? že Hua bude chodis se samsungama bez problému? to asi ne

Superuser I
Superuser I

@Jurek77  ono to nikde není ideální, švagr má Huawei P30 + Watch GT a 1 z 5 notifikaci se na hodinách nezobrazí

Ale je to tak, pokud chce člověk z hodinek určité značky dostat maximum, tak to chce telefon stejne značky

First Poster

Smutné je len to, že noname čínske hodinky za 20€ fungujú dobre. Človek by od drahých samsung hodiniek čakal trochu viac.

Navigator

Jenže tohle zase chápu já trošku jinak. Proč by se měl Samsung pokoušet o chod na cyzím zařízení tak jako to funguje na svojí značce? Ano uvádějí že to na ostatních značkách pujde, ale to je tak asi vše a to je to ryziko jiné značky Proč jsi si teda koupil hodinky jiné značky? když Hua jich má přece dost Mám už 4tou vlajkovku od Samsungu a + vlastním Buds a Watch active a vše ok Jasný občas něco taky hapruje ale teďka nemám sebemenší problém s ničím..Tak klepu

Autoři s nejvíce přijatými like