Podpora

Open search

Watch 46mm vybíjení baterie

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravím,  mám čerstvě zakoupené Watch 46mm a při nošení a používání notifikaci se během dne vybijou o max 10%. Na noc je sundavám a z ničeho nic se vybijou až o 60%. Má někdo taky tento problém? Ještě jsem nezkoušel tovární nastavení. Verze Tizenu 4.0.0.1 Díky  všem. 

2 PŘIJATÁ/PŘIJATÝCH ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Tak jsem asi nasel příčinu vybijeni. Mam verzi s LTE a to bylo dane na automaticky. Nastavil jsem LTE na vypnuto a pres noc se vybijou o cca 5%. 

Explorer

Měl jsem stejný problém u Frontier a pomohlo mi vypnout odesílání informace o diagnostice. Je to v nastavení /o hodinkách a tam to vypnout  Od té doby sem problém neměl. Poradil mi to na Galaxy lince. Taky se prodlouží výdrž baterie  To vybíjení prý je způsobeno zaseknutim této funkce. Zkuste vypnout 

Notař. Note 10+,Watch 46mm,Buds
16 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 16
Superuser II
Superuser II

Zkus tohle: v nastavení S Health si zapni nonstop monitor tepu (neboj, moc to nežere) a pak hned uvidíš, jestli se uspávají. Mám vyzkoušeno, že když se položí jako na fotce, tak je to zmate a nikdy neusnou hlubokým spánkem.

x20190310_165349.jpg

Apprentice

Díky, ale zkoušel jsem i sensorem vzhůru a nepomohlo. Dnes jsem provedl reset, uvidím zítra.

Explorer

No ako je to s tou baterkou?

Apprentice

Tak jsem asi nasel příčinu vybijeni. Mam verzi s LTE a to bylo dane na automaticky. Nastavil jsem LTE na vypnuto a pres noc se vybijou o cca 5%. 

Superuser II
Superuser II

A bylo to na noc mimo dosah bluetooth od mobilu? Protože to, že LTE hodně žere, je známé, ale nemělo by se aktivovat, pokud je mobil připojený přes BT.

Apprentice

To je prave to,ze se to projevilo jen kdyz jsem vypl BT. Dnes v noci ubyly jen 4% a BT jsem mel vyple. Klidne muzu zkusit LTE zapnou,vynout BT a uvidim jestli se mi to potvrdi.

Superuser II
Superuser II

A co tě vedlo k vypínání BT? To nemusíš ani zkoušet, to je jasné, že to je tím m LTR je mnohem narovnrjdi, proto jsem to nakonec vždy přestal pouzivat.

Apprentice

LTE nepouzivam a telefon používám jako budik a nechci u hlavy dalsi vlny navic :-)

Superuser II
Superuser II

A telefon přepínáš také do mómu letadlo? Řeknu to takhle, těch vln kolem tebe lítá tolik, že jeden mobil s BT je fakt jedno. A pokud si uděláš týdenní dovolenou na Vysočinu, dostáváš dávku záření, která odpovídá vykouření 100 cigaret denně. Takže panika z Bluetooth v noci je fakt zbytečná, zvláště pokud přes den jede a hodinky máš hodně často kde? Vedle varlat.

Autoři s nejvíce přijatými like