Podpora

Open search

Watch 46mm vybíjení baterie

Apprentice

Zas takovy magor nejsem,abych na noc vypinal vse kolem sebe,ale je to to nejmensi  a udela to dobry pocit.Ano,dnes je tolik vln kolem nas, ze se tomu nevyhneme ani odstinenim celeho domu.A mate pravdu,ze vetsina casu jsou hodinky v blizkosti varlat,ale to same se tyka ostatni elektroniky,ktera nejake ty vlny vyzaruje.

Observer

Ahoj, mám stejný problém, přes den v poho a přes noc (mám na ruce) jsou schopny se úplně vybít...

Našel si řešení, nebo mě čeká servis...???

Apprentice

Ahoj,ja mam verzi hodinek s elektronickou SIM kartou a v Nastaveni-Pripojeni-Mobilni site jsem nastavil Vzdy vypnuto a problem vyresen. Vzdy mi to udelalo,kdyz jsem je vecer odpojil od telefonu (vypl BT). Asi se snazili nekamsi pripojovat a vybilo to baterii az o 50%. Pokud verzi s LTE nemas,tak netusim.

Highlighted
Observer
Závidím, že máš vyřešeno... Nemám verzi s LTE... Zkusím reset, ale moc tomu nevěřím... Mám je cca 1 měsíc a stalo se mi to už 3krát.
Normální výdrž 3-4 dny a z ničeho nic 14hod.
Je pravda, že jediné co můžu říct s jistotou, tak se to stalo vždy jen přes noc... Tedy zatím... :-((
Apprentice

Tak je nech jednu noc pripojene k tel a druhou ne.Je blby,ze to dela jednou z cas.

Explorer

Měl jsem stejný problém u Frontier a pomohlo mi vypnout odesílání informace o diagnostice. Je to v nastavení /o hodinkách a tam to vypnout  Od té doby sem problém neměl. Poradil mi to na Galaxy lince. Taky se prodlouží výdrž baterie  To vybíjení prý je způsobeno zaseknutim této funkce. Zkuste vypnout 

Notař dočasně na Mate 20 pro
First Poster
Díky za pomoc u mě zafungovalo okamžitě. Nyní zase výdrž 4 dny.
Autoři s nejvíce přijatými like