Podpora

Open search

Viber a Galaxy watch active 2

First Poster

Dobrý den, nevíte náhodou proč se mi nezobrazuje obsah zpráv v hodinkách z aplikace viber? Nešli mi to ani u galaxy watch 1 a ani ve dvojkach to nefunguje. Ukaze se mi jen nova zprava viber a zobr.  v  tel.  Nejde otevrit ani odpovedet.

Fb mesenger, whatsapp, email, sms vse funguje jak ma.

Diky za odpoved. Telefon mam S6. 

6 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 6
Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás, teď jsem to zkoušel na Galaxy Watch 46mm, tak notifikace fungují včetně odpovědi. Zítra vyzkouším, nemám teď Galaxy Watch Active 2 u sebe. Může to případně prosím zkontrolovat @AndroidGuru ?

Comunity2
Superuser II
Superuser II

Vyzkousel jsem a notifikace z Viberu na Galaxy Watch Active 2 normalne funguji a mohu na ne i z hodinek odpovidat.

Superuser II
Superuser II

Screenshot_20191005-185055_Settings.jpg

Screenshot_20191005-185107_Viber.jpg

Superuser I
Superuser I

Problém to tedy asi bude v Galaxy S6. Koukám, že poslední verze Androidu, který pro něj vyšel je Android 7, takže asi bude nějáké omezení v oblasti notifikací... :(

Comunity2
First Poster
Dobry vecer, moc dekuji za ochotu a rychlou odpoved. Takze si mam tesy koupit novejsi tel :-( ach jo
Superuser I
Superuser I

Dobrý večer,

ještě bych vyzkoušel se pořádně podívat do nastavení - podívejte se do Nastavení -> Oznámení a pak Nastavení -> Aplikace. Zkuste možná pro Viber nastavit jako Prioritní oznámení a v Aplikacích dát pro Galaxy Wearable a Galaxy Watch Active 2 plugin všechna oprávnění, která lze zapnout. Chyba může být i na straně vývojáře Viber - zkuste aplikaci z telefonu odinstalovat a pak znovu nainstalovat, jestli to třeba nepomůže k rozjetí Notifikací. 

Comunity2
Autoři s nejvíce přijatými like